Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdota Jelgavas zīmētā karte ar tūristiem interesantiem objektiem 9

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) izdevis Jelgavas karti ar zīmētiem objektiem. Kopumā tā būs pieejama 20 000 eksemplāros trīs valodās.

JRTC informē, ka pašlaik zīmētā karte latviešu valodā bez maksas ir pieejama tūrisma informācijas centrā, bet no 11.jūnija arī citās valodās būs pieejama arī citu Latvijas pilsētu tūrisma informācijas centros, viesnīcās, kafejnīcās un apskates objektos Jelgavā, Jelgavas dzelzceļa stacijā, autoostā.Karte latviešu valodā izdota 10 000 eksemplāros, krievu un angļu valodā – pa 5 000 eksemplāru. Kopējās kartes izgatavošanas izmaksas ir 2 143 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. JRTC skaidro, ka izmaksās iekļauts mākslinieces darbs – objektu zīmēšana, kartes kopējā dizaina izstrāde, maketēšana, teksta rediģēšana un drukāšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

sandrai -bubis

Varētu arī izdot grāmatu par Jelgavas miljonāriem . Tad redzētu , ka VISI viņi ir kļuvuši bagāti par nodokļu maksātāju un Eiropas naudu , padarot laimīgus Jelgavas iedzīvotājus .
Pat Bils Geits tā nemāk !!

pirms 6 gadiem, 2012.06.03 21:31

he!

Laikam esi no Rāviņa kunga spalvu spodrinātāju komandas?! Turpini vien tādā garā, ja arī tas sagādā prieku!

pirms 6 gadiem, 2012.06.03 20:32

Sandra

Ne man par to spriest. Es dodu priekšroku nevis baumošanai, bet faktiem. Faktus var sniegt uzraugošās institūcijas - KNABi, Valsts kontroles utml.. Ja kādam ir aizdomas par negodprātību, lai ziņo atbilstošām instancēm, kurām tas jāpārbauda. Un tad jau varam runāt par lietām nevis fantāzijām.

pirms 6 gadiem, 2012.06.02 19:40

sandrai

Redz arī cik naudas katrā objektā atmazgātas.

pirms 6 gadiem, 2012.06.02 19:35

Sandra

Atvainojos par kļūdām tekstā, kas tik negadās steigā ... :D

pirms 6 gadiem, 2012.06.02 16:56

Sandra

Žēl, ka daži cilvēki redz tikai un vienīgi bedrainās ielas. Paceliet skatu augšup un saredziet arī kaut ko skaistu. Manuprāt, ir ko redzēt, arī to, ka ar katru gadu šo bedru kļūst aizvien mazāk. Jelgava, tāpat kā Rīga nekad laikam nebūs gatava, vēl jo vairāk tādēļ, ka labi zinām kur dzīvojam, kāds ir mūsu vēstures mantojums un kāda ir mūsu ekonomika.

Nevaram gribēt visu uzreiz - gan perfektas ielas, gan sociālo atbalstu, gan attīstību visās jomās. Ja vien kādam varbūt onkulis ir Bils Geits un viņš var sarunāt, lai uzdāvina kādu žūksni naudas visam ko vēlamies.........

Citādi gan brīnumus nesagaidīsim, gluži tāpat kā savās mājsaimniecībās - pamazām kopjam, pilnveidojam, stādam un ceļam par tiem līdzekļiem, kas mums ir, atšķiras tikai katra individuālās prioritātes. Zinot mūsu individuālo ekonomiku, vai tiešām ticam, ka lielākā formā - pilsētas vai valsts mērogā tā var būt savādāka? Tikai atšīras mūsu iedomātās prioritātes... Tādēļ visi nekad nebūs apmierināti, nu gluži kā ģimenē, kad vīrs grib jaunu mašīnu, bet sieva - trauku mašīnu. Labi, ja abi māk atrast kompromisu un paciesties līdz abi dabū to ko vēlējušies.

Lai Jums mums izdodas un skaistu vasaru visiem jelgavniekiem!

pirms 6 gadiem, 2012.06.02 16:53

Onkolis Dolfs.

Cerams ka bedrainākās ielas kartē būs iekļautas!Vai Rāviņa līkais kartē jau ir atzīmēts?

pirms 6 gadiem, 2012.06.02 14:36

Vietējās ziņas