Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izglītības projektā Jelgavas un Ozolnieku novados iesaistīs ap 890 bērnu

Jelgavas novada pašvaldībā šodien notika īpaša sanāksme tiem Jelgavas un Ozolnieku novadu pedagogiem, kuri iesaistīti projekta «Pasākumu īstenošana mācību atbalsta nodrošināšanai Jelgavas novada un Ozolnieku novada bērniem ar zemām pamatprasmēm un sociālās atstumtības riskam pakļautiem jauniešiem» realizācijā, lai pirms projekta sākšanas pārrunātu galvenās aktualitātes, problēmjautājumus, sākot tā realizāciju.

Programma, kurā projekts iesniegts, paredz atbalstu sociālās atstumtības riska mazināšanai, iekļaujošas izglītības pasākumu īstenošanai un inovatīvu pieeju un risinājumu ieviešanas veicināšanai.Programmas mērķauditorija ir bērni un jaunieši sociālās atstumtības riska grupās, tajā skaitā bērni, kuru vecāki ir devušies peļņā uz ārzemēm, bērni un jaunieši no nabadzīgām ģimenēm, ar speciālām vajadzībām vai funkcionāliem traucējumiem, informē Jelgavas novada Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Iesniegtais kopprojekts paredz dažāda veida atbalsta pasākumus novadu bērniem laika posmā no 2012.gada janvāra līdz 2013.gada jūnijam.Paredzēts nodrošināt atbalsta personālu izglītojamajiem ar mācīšanās grūtībām, lasīšanas traucējumu identificēšanu un korekciju bērniem sešu gadu vecuma grupā. Plānots veidot pagarinātās dienas grupu 5. – 8.klašu skolēniem, personīgā asistenta nodrošināšanu izglītojamajiem ar kustību traucējumiem, papildus stundu un konsultāciju nodrošināšanu 8., 9.klašu skolēniem, tāpat kultūrizglītojošās aktivitātes un sociāli koriģējošās ekskursijas skolēniem no sociālās atstumtības riska grupas.Šajā laika posmā tiks īstenotas arī piecas nometnes: bērniem ar logopēdiskām problēmām, darba un sadzīves prasmju integrētās nometnes, ziemas nometnes – rehabilitācijas kurss ar dzīves prasmju apguvi. Paredzams, ka projektā tiks iesaistīts 890 bērnu abos novados.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas