Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināts Zemgales nevalstisko organizāciju projektu konkurss 4

Zemgales Nevalstisko organizāciju (NVO) centrs sadarbībā ar Kultūras ministriju izsludina Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir Zemgales plānošanas reģionā veicināt pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu, informē Zemgales NVO centra valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.

Kopumā 2016. gada konkursā tiks sadalīti 24 000 eiro, kas paredzēti trīs jomu atbalstam. Pilsoniskās sabiedrības vai Latvijas simtgades iniciatīvu projektiem plānots piešķirt 8 000 eiro, tikpat arī starpkultūru dialoga projektiem un mazākumtautību iniciatīvu projektiem (tai skaitā plānots ne mazāks par 1500 eiro atbalsts romu NVO).

Konkursa mērķis ir Zemgales plānošanas reģionā veicināt pilsoniskas sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību aktivitātes, ievērojot Latvijas simtgades svinību virsmērķi stiprināt Latvijas sabiedrības valstsgribu un piederības sajūtu savai valstij, rosinot pašorganizējošus procesus un sadarbību.

Viens projekts var cerēt uz ne vairāk par 3000 eiro lielu atbalstu. Projekti jāiesniedz līdz šī gada 12. augustam (pasta zīmogs vai iesniedzot personīgi Zemgales NVO centrā Jelgavā vai Jēkabpils NVO resursu centrā līdz pulksten 18).

Projektu realizācija plānota līdz decembrim. Trijos konkursa gados Zemgales nevalstisko organizāciju projektiem kopā pieejami 72 000 eiro.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami ŠEIT

Lai Zemgales organizācijām palīdzētu sagatavot kvalitatīvus pieteikumus, organizācijas aicinātas piedalīties apmācībās gan Jelgavā, gan arī Jēkabpilī 16. un 17. jūnijā. Apmācību tēmas – projektu programmas nosacījumi, projektu būtība, mērķu izstrāde, projekta sastāvdaļas, ideju ģenerēšana, budžeta plānošana.

Apmācības Jelgavā sāksies pulksten 12 Zemgales NVO centrā (pieteikšanās info@zemgalei.lv), bet Jēkabpilī pulksten 16 Jēkabpils NVO resursu centrā (pieteikšanās pleiko@inbox.lv).

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Smilšu centrs

no raksta izriet ka atvasinātajam zpr(a) brunetēm,blondīnēm un dažiem grāfiem nav sabiedrības valstsgriba un piederības sajūta valstij,un tagad nvo centrs tos programmēs,nu lūkosim-lai izdodas

pirms 2 gadiem, 2016.06.11 15:18

Villy

Nav iebildumu pret ZPR darbu, tikai šķiet, šoreiz pašos pamatos ir sajauktas lietas. Ja mani atmiņa neviļ, atkarībā no finansējuma, pastāv no budžeta finansētās institūcijas un pārējās, kas saimnieko ar privāto kapitālu. Diemžēl liela daļa projektu konkursu tiek veidoti tikai tāpēc, ka cer saņemt da jebkādu finansiālu atbalstu gan no pašvaldības, valsts, gan ES fondiem, tātad - no budžeta. Ja šāds finansējums no KM nebūtu paredzēts vispār,to izsludināto , kas patiesi vēlas darboties savu biedru vai sabiedrības interesēs, būtu krietni mazāk.

pirms 2 gadiem, 2016.06.12 19:09

Zemgales NVO Centrs

Lūdzam nejaukt - konkursu izsludina Zemgales NVO Centrs nevis ZPR. Pieteikumus gaidam no Zemgales (Zemgales plānošanas reģions - skatīt karti http://www.varam.gov.lv/lat/darbibas_veidi/reg_att/pl_reg/?doc=13637). Līdzšinējā pieredze rāda, ka ir daudz labu un jēdzīgu projekta ideju, ko atbalstīt. Atnāciet uz semināru ceturtdien un piektdien un tad var arī precizēt savu plānoto ideju.

pirms 2 gadiem, 2016.06.14 12:26

NVO centram

секта — это объединение лиц, отделившееся от какого либо возникшее на основе принятия самостоятельной доктрины или мистического опыта отдельной личности; использующее совокупность специфических вероучительных представлений и культовой практики в качестве инструмента воздействия на людей; как правило, осуществляющее свою деятельность в противостоянии основным традициям страны.

pirms 2 gadiem, 2016.06.13 13:14

Vietējās ziņas