Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

JAP tēriņus vērtē firma, kas apmāca pašvaldības iepirkumu speciālistus 9

Jelgavas Autobusu parka (JAP) iespējamo prettiesisko rīcību, vairāku gadu garumā nelikumīgi pārskaitot miljoniem latu SIA «Intransserviss», vērtējis uzņēmums, kura pārstāvji apmāca pašvaldības darbiniekus jautājumos, kas saistīti ar iepirkumu veikšanu. Šis fakts Domes sēdē šonedēļ opozīcijas deputātiem ļāva apšaubīt atzinuma nozīmīgumu.

Domes deputātiem bija jāizvērtē JAP rīcība, bez iepirkuma izsludināšanas iegādājoties pakalpojumus no SIA «Intransserviss». Tā kā Domē saņemts tikai viens atzinums par JAP darbu, nevis divi, kā nepieciešams, jautājuma izskatīšana atlikta uz augusta sēdi. «Man ir priekšlikums pārcelt šo jautājumu uz augustu, jo nav saņemts atzinums par Ļubļinsku (JAP komercdirektori Viktoriju Ļubļinsku – red.) kā amatpersonu no Valsts ieņēmumu dienesta,» aicināja Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.Deputāti tam piekrita, taču Dainis Liepiņš vēlējās noskaidrot, kādā veidā izvēlēts uzņēmums – «Public and Private Law Consulting» –, kas izvērtēja JAP. Priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks uzsvēra, ka uzņēmumu, kas vērtētu iepirkumu procedūras un to nepieciešamību, Latvijā ir ļoti maz un minēto par vienu no labākajiem atzinis arī Iepirkumu uzraudzības birojs. «Uzņēmums rīko mācību seminārus. Arī mūsu pašvaldības Iepirkumu komisijas locekļi tos apmeklē. Arī es kā komisijas loceklis,» skaidroja V.Ļev­čenoks.«Public and Private Law Consulting» atzinumā teikts, ka «kopumā JAP no SIA «Intransserviss», iegādājoties autoservisa un automazgāšanas pakalpojumus, nav pārkāpusi Publisko iepirkumu likumu regulējošos normatīvos aktus». Eksperti vēstulē pašvaldībai norāda – fakts, ka no 2008. līdz 2011. gadam JAP privātajam uzņēmumam, neizsludinot iepirkumu, samaksājis 4,61 miljonu latu, pats par sevi neliecina par prettiesisku rīcību. JAP vadība esot pieļāvusi tikai atsevišķu pārkāpumu, bez iepirkuma procedūras iegādājoties autoservisa pakalpojumus «Volvo» markas autobusiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Dilans

Abi labi,viens raujas pie varas bet Ļubene ar Kozlovu savas JAP mahinācijas cenšas pataisīt pēc iespējas baltākas.

pirms 6 gadiem, 2012.07.30 07:40

HELGA

Pareizi Zelma- nu nebūs Liepiņš Jelgavas saimnieks, caurkritušus miljonārus nedrīkst laist pie saimniekošanas, Liepiņa k-gu ne tik, to tik dara, kā prāto uzlabot savu finansiālo stāvokli.

pirms 6 gadiem, 2012.07.29 09:56

vārna

man patīk kā ZZS saimnieko,vēlēšanas visu saliks pa plauktiem.

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 22:51

Baiba

varbut beidzot KNABam klus intersanti pakratit salkazanovu

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 20:08

vottā

Ar ZZS ir cauri . Caune , Rāviņš , Levčonoks un denščiks rublis ir labākie ZZS kadri , jo viņi šo partiju nolaida uz grunti ( Jelgavā )

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 19:19

zelma

nu nebūs Liepiņš Jelgavas saimnieks,caurkritušus miljonārus nedrīkst laist pie saimniekošanas,Liepiņa k-gu ne tik,to tik dara,kā prāto uzlabot savu finansiālo stāvokli.

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 18:20

TO

melno kamolu nebuus tik vienkarshi atshketinaat , taa brandza ir paarak labi iekundzejusies.

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 17:33

Vietējās ziņas