Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie profesionāļi saņem diplomus (FOTO)

Līgo priekšvakarā diplomus par iegūto kvalifikāciju pēc veiksmīgi nokārtota eksāmena 20 profesijās saņem vairāk nekā 280 Jelgavas Amatu vidusskolas, Jelgavas tehnikuma un Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas audzēkņu.

Kupls absolventu pulks šogad ir Jelgavas tehnikumā, kur skolu beidz 17 jaunie automehāniķi, 11 mēbeļu galdnieki, deviņi apdares darbu tehniķi, 21 viesmīlības pakalpojumu speciālists, 14 klientu apkalpošanas speciālistes, 25 datorsistēmu tehniķi un 13 inženierkomunikāciju tehniķi.

«Vislabāk eksāmenos veicies jaunajiem tērpu stila speciālistiem, bet kopumā vidējā atzīme kvalifikācijas eksāmenā ir virs septiņām ballēm,» gandarīta Jelgavas Amatu vidusskolas direktore Edīte Bišere. Skolu absolvē 20 konditori, 20 pavāri, seši pavāra palīgi, 15 frizieri, seši montāžas darbu atslēdznieki, 12 mazumtirdzniecības komercdarbinieki, desmit tērpu stila speciālisti un 11 datorizētās ciparu vadības metālapstrādes darbagaldu iestatītāji. Tāpat kvalifikāciju ieguvuši 14 vizāžisti, 12 frizieri un 15 pavāri, kas gadu mācījušies ES fondu līdzfinansētajā programmā «Jauniešu garantijas».

«Tik mazs izlaidums mums ir pirmo reizi,» cerot uz lielāku audzēkņu skaitu nākotnē, teic Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas direktora vietniece Valija Barkovska. Tur diplomus gatavi saņemt deviņi restauratora asistenti, pieci elektrotehniķi, deviņi pavāri un pieci automehāniķi.Foto: Maksims Šaldajevs (no Amatu vidusskolas izlaiduma)

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas