Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši var pieteikties Karjeras nedēļai un izvēlēties sev interesantāko aktivitāti

No 13. līdz 17.februārim Jelgavas pilsētas Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē Karjeras nedēļu Jelgavā. Karjeras dienas sniegs iespēju jauniešiem uzzināt vairāk par karjeras iespējām un izvēlēties interesantākās un perspektīvākās iespējas.

Karjeras dienu mērķis ir palīdzēt jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas un izvēlēties atbilstoši savām interesēm un iespējām nākamo profesiju, veicināt uzņēmējdarbību jauniešu vidū. Karjeras dienās var piedalīties jaunieši, sākot no 6.klases, informē rīkotāji.Karjeras nedēļas laikā ir iespējams saņem informāciju par interesējošiem jautājumiem karjeras izvēlē, apmeklējot profesionālās ievirzes izglītības iestādes, piedaloties Ēnu dienās Jelgavā, kā arī apmeklējot Jelgavas un Olaines uzņēmumus.Šogad būs iespēja iepazīties, kā notiek darbs pie izvēlētā speciālista, uzzināt citu cilvēku darba pieredzi un viedokli par veiksmīgiem karjeras veidošanas piemēriem.Jelgavas pilsētas Sabiedrības integrācijas pārvalde  Karjeras nedēļu Jelgavā organizē  otro gadu. Vairāki pasākumi tiek organizēti sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, vairākām Jelgavas izglītības iestādēm, LLU, Nodarbinātības valsts aģentūras Jelgavas filiāli, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru, «Olainfarm», «Evopipes», «Signum».Karjeras nedēļas 2012 Jelgavā aktivitāšu laiki un vieta apskatāmi šeit . Uz visiem piedāvātajiem pasākumiem iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta līdz 9.februārim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas