Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši var pieteikties «Ledus takai 2017»

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies ziemas orientēšanās un piedzīvojumu sacensības jauniešiem «Ledus taka». Šogad pasākums notiks Jelgavā un apkārtnē 3. un 4. februārī, sākums paredzēts piektdien pulksten 19, informē viena no pasākuma organizatorēm Kristīne Krista Lejniece.

Pasākumu organizē jauniešu biedrība «Post Scriptum» kopā ar pagājušā gada uzvarētāju komandu un bērnu un jauniešu centru «Junda». Sacensību mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī attīstīt komandas saliedētības prasmes.

«Ledus taka» ir aizraujošas ziemas orientēšanās un piedzīvojumu sacensības jauniešiem, kuru galvenais mērķis ir izdomāt labāko stratēģiju, lai savāktu un izpildītu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu (uzdevumu) noteiktā laikā. Dalībnieki ne vien pierāda sevi izturībā, veiklībā un ātrumā, komandām arī jāveic visdažādākie uzdevumi, kuros bieži jāspēj atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, vai jāpārbauda komandas saliedētība. Līdz ar izcīnīto uzvaru komandai ir tas gods šīs sacensības nākamajā gadā rīkot savā novadā, kā arī iegūt ceļojošo kausu kā goda apliecinājumu.

«Ledus takas» komandā jābūt pieciem cilvēkiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem, ievērojot dzimuma proporciju (2+3). Komandas dalības maksa – 30 eiro. Aptuvenais distances garums – 35–40 kilometri.

«Aicinām jauniešus piedalīties un nebaidīties no distances garuma vai godpilnā pienākuma uzvaras gadījumā organizēt pasākumu, jo gūtā pieredze, gan piedaloties sacensībās, gan tās vēlāk rīkojot, ir daudz vērtīgāka par nelielu nedrošību pirms starta,» teic K.Lejniece.

Uzdevumus palīdzēs nodrošināt dažādas organizācijas un kolektīvi, ļaujot jauniešiem iepazīties ar aktivitātēm un biedrībām Jelgavā. Kontrolpunktus gatavos «Zemgales Ziņas», biedrība «Latvijas jauno zemnieku klubs», Bērnu un jauniešu mūzikas klubs, bērnu un jauniešu centrs «Junda», «Pepijas velomānija», kā arī aktīvākus un spēka uzdevumus nodrošinās biedrība «Remoss» un «CF Jelgava».

«Šī gada «Ledus takas» tematika būs valsts simtgades ieskaņās – «100 soļi pretī Latvijas simtgadei». «Ledus takas 2017» dalībnieki pārgājienā 3. februārī jau sāks savu ceļu, sagaidot valsts simtgadi. Aicinām arī pārējos ik dienu veikt vismaz 100 soļu savai un Latvijas veselībai,» rosina K.Lejniece un citi pasākuma organizatori.

Pieteikšanās līdz 31. janvārim (ieskaitot) Komandu skaits ierobežots!

«Ledus takas 2017» nolikumu vari atrast šeit ---> https://www.docdroid.net/…/ledus-taka-2017-nolikums.pdf.html

Pieteikties iespējams
1. Aizpildot nolikuma pirmo pielikumu un nosūtot uz: lejniece.kristine@gmail.com
2. Vai aizpildot pieteikuma anketu šeit ---> https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfowoenXXqqWalvh…/viewform…

FOTO no organizatoru arhīva 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas