Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jēkabniekos atvērts rekonstruētais kultūras nams

Noslēdzoties renovācijas darbiem divās kārtās, atklāts Jēkabnieku kultūras nams Svētē. Pasākumā piedalījās gan kaimiņu pagastu kultūras darbinieki, gan Jēkabnieku un Svētes pagastu iedzīvotāji, gan Jelgavas novada pašvaldības pārstāvji.

Jauno deju grīdu iemēģināja Svētes amatiermākslas kolektīvi, vokālais ansamblis un folkloras kopa, informē novada pašvaldība. Kultūras nama renovācijas pirmās kārtas izmaksas ir 200 879,65 lati. Pirmajā kārtā tika nomainīti logi un durvis, nosiltināta ēka, izveidota siltumapgādes sistēma, sakārtota elektroapgādes sistēma un izremontētas iekštelpas. Savukārt otrajā kārtā, kur kopējās izmaksas ir 77 350,09 lati, atjaunota kultūras nama lielā zāle, skatuve un divas palīgtelpas. Līdz ar to, lai pilnībā atjaunotu Jēkabnieku kultūras namu, ieguldīti 278 229,74 lati, no kuriem 92 059,35 latus finansēja pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas