Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā būs īslaicīgi elektroapgādes traucējumi

Sestdien, 14.jūlijā, no pulksten 5 līdz 7 vairākas reizes īslaicīgi, līdz piecām minūtēm, tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem Jelgavā. Īslaicīgie pārtraukumi saistīti ar apakšstacijā Viskaļi uzstādīto 110 kilovoltu elektrolīniju un transformatoru automātiskās rezerves ieslēgšanās iekārtu profilaktisko pārbaudi, informē pašvaldībā.

Elektroenerģijas piegādes uzņēmums AS “Sadales tīkls” informē, ka elektroapgādes pārtraukumi iespējami – Elejas, Gatves, Lietuvas šosejā, Romas, Ruļļu, Rūpniecības, Smiltnieku, Spāru, Straumes, Tērvetes, Viskaļu ielā.

Iekārtu profilaktiskā pārbaude nepieciešama, lai apakšstacijā efektīvāk varētu nodrošināt automātiskās rezerves darbību pēkšņu un neparedzamu tehnoloģisko traucējumu gadījumā, kad elektroapgāde tiek automātiski pārslēgta un nodrošināta no cita darba kārtībā esoša 110kV transformatora.

AS “Sadales tīkls” brīdina – elektroenerģijas piegādes pārtraukums var izraisīt īslaicīgu elektroierīču izslēgšanos (sadzīves tehnika, datori), taču elektroierīču bojājumi šādu pārbaužu rezultātā parasti netiek novēroti.

Preventīvi veikta elektrotīklā uzstādīto iekārtu pārbaude ir ļoti svarīga un nepieciešama elektroapgādes drošuma nodrošināšanai! AS “Sadales tīkls” atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz izprotošu attieksmi elektroapgādes traucējumu gadījumā!


Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas