Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā notiks seminārs par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai

Ar semināriem Jelgavā 19.martā un Rēzeknē 21.martā nākamnedēļ norisināsies pasākumu cikls, kurā informēs par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.

 

Kā informē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), Eiropas Savienības (ES) fondu programmā, kur projektu iesniegumus CFLA pieņems līdz 24.aprīlim, ģimenes ārstu prakses vietās ar ERAF līdzfinansējumu 85 procentu apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu deviņu procentu apmērā būs iespējams veikt gan būvniecības un vides labiekārtošanas darbus, gan papildināt medicīnisko, saimniecisko un informācijas tehnoloģiju aprīkojumu un iegādāties mēbeles.

 

ERAF finansējumam šajā projektu atlasē var pieteikties ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus vai nodrošina telpas, aprīkojumu šo pakalpojumu sniegšanai. Tāpat ERAF finansējumu var saņemt pašvaldības vai tās iestādes, kas nodrošina telpas, aprīkojumu ģimenes ārstu pakalpojumu sniegšanai.

 

Pirmais seminārs nākamnedēļ notiks 19.martā pulksten 11. Jelgavas novada domes konferenču zālē, Pasta ielā 37, bet nākamais - 21.martā pulksten 11. CFLA Latgales reģiona nodaļas telpās, 18.novembra iela 35, Rēzeknē. Pēc tam seko seminārs 29.martā pulksten 11. Liepājas domes telpās, Rožu ielā 6, un 2.aprīlī pulksten 11. - Valmieras kultūras centra kamerzālē.


Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas