Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā, Satiksmes ielā sāk izbūvēt bērnu rotaļu laukumu 9

Jelgavā, Satiksmes ielā 59, sākti bērnu rotaļu laukuma būvdarbi. Bērnu rotaļu laukums atradīsies uz pašvaldībai piederošās zemes starp pirmskolas izglītības iestādi „Kamolītis” un daudzdzīvokļu mājām, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Laukums sastāvēs no divām daļām, mazākiem bērniem vecumā no viena līdz astoņiem gadiem un lielākiem bērniem vecumā no pieciem līdz divpadsmit gadiem. Laukumā lielākajiem bērniem būs iekārtu komplekss dažādām aktivitātēm un trīsvietīgas šūpoles. Laukumā mazākajiem bērniem tiks uzstādītas divvietīgas šūpoles, iekārtu komplekss ar dažādām aktivitātēm un līdzsvara šūpoles. Katrā no laukumiņiem tiks uzstādīts soliņš, atkritumu urna un informācijas stends. Visas uzstādāmās iekārtas atbilst EN1176 drošības standartam.

Darbi sākti ar apgaismojuma izbūvi – ierīkota jauna apgaismojuma līnija un uzstādīti trīs apgaismes balsti. Būvdarbus plānots pabeigt līdz maija beigām. 

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Seagan

Pašu Satiksmes ielu vēl nevelk rekonstruēt? Man jau māja plaisāt sāk no smago un autobusu vibrācijām.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 11:47

Karine

Bērnu laukumu, nopietni? Jūs galvā sisti? Salabojiet tak to nolādēto ceļu, raudāt vien gribas braucot pa viņu.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 13:00

mhh

Par ko vēlēšanās balsoji? Jautājums abiem komentētājiem.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 13:41

Seagan

Pagājušajās pašvaldību par NA balsoju, valsts par JKP. Bet neredzu kā specifisks balsojums mainīs plānus labot kādu specifisku ielu. Ja kungi pa to nebrauc, bet izbrauc pa lielo ielu, neredzu kāpēc viņi vispār jebkad to labotu.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 13:45

Stiksmes ielas laucinieki

Mums rotaļu laukums ir vajadzīgs ! Akūti nepieciešams.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 14:07

aha

Bērnudārzam Kamolītis jumts tek jau otro gadu....dzīvo otrajā stāva patstāvīgi ar spaiņiem lietus laikā...jumta remontam nauda neatrodas...rotaļu laukumi bērnudārzniekiem-pilnīgi nekādi....Tas nozīmē, ka bērnus vajadzēs vest ārā no bērnudārza, lai paspēlētos krutajā laukumiņā kopā ar bomzīšiem, kas tur regulāri uz soliņiem tusē attiecīgajā kondīcijā....Apsveicu, pilsētplānotāji - prioritātes esiet salikuši ...neizteikšos kā....

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 14:18

aha2

Kamolītim pagajušajā gadā bija izstrādāts projekts jumta nomaiņai, varbūt šovasar izbūvēs?

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 16:57

Satiksmes

Protams, ka bērnu rotaļu laukumu vajag! Un ielas remontu arī vajag. Kaut kur feisbukā lasīju, ka ir noticis konkurss ielas remontam. Varbūt jāraksta domei, kas tur notiek ar to projektu?

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 18:09

Haskus

Lai Satiksmes ielā uzlietu jaunu alfaltu,vajagot savākt iedzīvotāju parakstus,kas būtu par to ka tiek atjaunots asfalta segums.
Ja būs savākts noteikts parakstu skaits,viņi var sākt domāt par asfalta liešanu,kas tiešām būtu nepieciešams Satiksmes ielai

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.14 21:43

Vietējās ziņas