Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Abonēšanas centrs «Diena»» presi piegādā līdz septiņiem rītā 5

Abonēšanas kampaņu ir sācis Latvijā otrs lielākais preses izdevumu abonēšanas un piegādes uzņēmums SIA «Abonēšanas centrs «Diena»» (ACD), piedāvājot visērtāko abonēšanu vairāk nekā 600 Latvijas un ārvalstu izdevumiem interneta vietnē www.abone.lv. Turklāt jau gandrīz 20 gadu garumā tieši ACD nodrošina arī viskvalitatīvāko preses piegādes servisu, saviem klientiem darbdienās preses izdevumus piegādājot jau līdz pulksten septiņos.

ACD abonēšanai pieejamie izdevumi atrodami gan www.abone.lv, gan arī ACD izdotajā preses izdevumu abonēšanas bezmaksas katalogā, ko ACD šajās dienās pakāpeniski nogādās klientiem visās ACD piegādes teritorijās. Latvijā izdoto preses izdevumu abonēšana 2013.gadam teritorijās, kas atrodas ACD piegādes zonās, ACD interneta sistēmā iespējama līdz 30.decembrim, bet abonementa pieteikšanai, zvanot uz ACD klientu servisa tālruni 67770101, līdz 28.decembrim.Savukārt ārvalstu preses izdevumus nākamajam gadam ACD var abonēt līdz 15.decembrim. Klienti, kuru adreses atrodas ārpus ACD piegādes zonām, Latvijas preses izdevumus 2013.gadam var abonēt līdz 20.decembrim, skaidro «Dienas» mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Gundega Vārpa. ACD piegādes pakalpojumus izmantojošie klienti abonētos preses izdevumus saņem jau līdz pulksten septiņiem darbdienu rītos. Latvijā viskvalitatīvākos preses piegādes pakalpojumus ACD nodrošina, izmantojot divus piegādes tīklus, kas ļauj nogādāt sūtījumus lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. ACD abonētās preses piegādes tīkls aptver visu Rīgu, Rīgas apriņķi, Jūrmalu, Ogri, Bausku un Jelgavu, kopumā apkalpojot 55 procentus Latvijas pastkastīšu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

bikse

Man presi piegādā pat iepriekšējās dienas vakarā.

pirms 6 gadiem, 2012.11.27 07:02

puk

Nav līdz septiņiem no rīta,arī pēc ieteikuma lai piegādātu laikā,tik un tā to neizpilda,tikai pastniece šņākdama iet,jo zin kas sūdzās.Gribētos ļoti laicīgi saņemt avīzīti!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.11.23 22:35

lol

Tiešām gandrīz reizi nedēļā prese nav piegādāta līdz 7 no rīta.

pirms 6 gadiem, 2012.11.23 11:13

Aivars

Virsraksts nav precīzs. Presi ir jāpiegādā līdz septiņiem rītā, bet faktiski ne vienmēr tā notiek. Ir bijušas problēmas un ir bijis jāzvana uz Rīgu par to,ka pat astoņos no rīta pastkaste vēl tukša:(

pirms 6 gadiem, 2012.11.23 10:42

Biruta

Man presi piegādā krietni pēc septiņiem vai vispār nepiegādā piem/ žurnālu Ievas stāsti un vakar arī Ievu nesaņēmu

pirms gada, 2017.12.07 10:38

Jelgava