Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz semināru par elektroniskajiem pakalpojumiem

“Kādreiz bijām pārliecināti, ka klātienē visu var paveikt labāk, taču, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, valsts šodien cilvēkiem piedāvā vairāk iespēju nekā jebkad iepriekš. Jau pašlaik portālā latvija.lv ir pieejami vairāk nekā 500 valsts un pašvaldību e-pakalpojumu, kas apkopoti raksturīgākajās dzīves situācijās. Portāla lietotāju skaits strauji tuvojas miljonam,” aicinot uz semināru par pakalpojumiem elektroniskajā vidē, teic organizatoru pārstāvis Toms Kursītis.

To, kā sev nozīmīgas situācijas atrisināt elektroniskajā vidē, ieekonomējot mūsdienās tik dārgo laiku un arī naudu, varēs uzzināt seminārā 31. jūlijā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Jelgavā no no pulksten 14 līdz 17. Sarunās ar ekspertiem būs iespējams noskaidrot sev interesējošos jautājumus par e-pakalpojumiem.

Seminārā būs iespējams uzzināt par vecuma pensijas apmēra noskaidrošanu un saņemšanu, rīcību saslimšanas gadījumā, eID kartes un e-paraksta izmantošanas priekšrocībām, kā arī citus interesējošus jautājumus.

Seminārā piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretāra vietnieks IKT jautājumos Edmunds Beļskis, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne, Jelgavas domes Klientu apkalpošanas centra vadītājs Jānis Zemene, “Baltijas datoru akadēmijas” Projektu vadības nodaļas vadītāja Signe Briķe, Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļas vecākā eksperte Anda Jākabsone, kā arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes eksperti.

Pievieno komentāru

Jelgava