Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatu atstāj “Ģintermuižas” vadītājs Čāčus; slimnīcu vadīs Artūrs Bērziņš 7

“Vēlamies informēt, ka 31. maijs ir Ulda Čāčus pēdējā darba diena slimnīcas “Ģintermuiža” vadītāja amatā. Tāds bija viņa paša lēmums. Zinām, ka direktoram nepatīk publicitāte un lieka uzmanība, tomēr uzskatām, ka viņš ir pelnījis paldies par savu ieguldījumu un to, ka 17 gadu bijis balsts un stiprs plecs visai “Ģintermuižas” saimei,” tā kolektīva vārdā “Zemgales Ziņu” redakcijai raksta VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža”” pārvaldes sekretāre Indra Breska.

Savukārt Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders informē, ka slimnīcas “Ģintermuiža” valdes locekļa amatā iecelts Artūrs Bērziņš.

Veselības ministrija kā kapitāldaļu turētāja saņēmusi slimnīcas “Ģintermuiža” valdes locekļa Ulda Čāčus iesniegumu ar lūgumu pārtraukt viņa pilnvarojuma līgumu. Ministrija izsaka pateicību Uldim Čāčum par ieguldījumu slimnīcas vadībā un attīstībā, nodrošinot kvalitatīvu ārstniecību slimnīcas pacientiem.

Lai nodrošinātu slimnīcas darbības nepārtrauktību, ar ceturtdienu, 31. maiju, slimnīcas “Ģintermuiža” valdes locekļa amatā iecelts līdzšinējais Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis Artūrs Bērziņš. Atbilstoši Kapitālsabiedrību pārvaldības likumam, A.Bērziņš amata pienākumus pildīs līdz brīdim, kad valsts kapitāla daļu turētājs amatā iecels kandidātu, kas izvēlēts atklāta konkursa kārtībā.

A.Bērziņš ieguvis maģistra grādu vadībzinātnē un bijis valdes loceklis Veselības ministrijas kapitālsabiedrībās – no 2011. gada līdz 2016. gada novembrim Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”, no 2016. gada novembra līdz šim brīdim – Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Nu teiksim tā...

Sen jau bija laiks... Iesēdējies pa ilgu... ka jau katra Jelgavas iestādē...

pirms gada, 2018.05.29 21:24

Prjaņik

Nu nakonec to... Tut i mičulisu hepy end.... Vsa jelgava budet rada

pirms gada, 2018.05.29 21:25

Zommer

Dumajesh jestj svjazj mezdu Cacusom i Miculisom?

pirms gada, 2018.05.30 10:43

Ahūns

Profesija ir atstājusi neizdzēšamu iespaidu uz šo personu, un tā būs ar katru.

pirms gada, 2018.05.30 15:02

Contra

Komentētāji, Ѣ! Divus vārdus salikt kopā nemāk, raksta murgus, lai tik ko muldēt.

pirms gada, 2018.05.30 16:28

Paldies!

Paldies Jums dr. Čāčus, paldies par visu!!!

Paldies par labiem vārdiem, paldies par saprātni, paldies par palīdzību , paldies par smaidu!!!

Lai Jums veicas!!! Labu JUms atpūtu !!!

pirms gada, 2018.06.05 11:40

Jelgava