Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo LLU jaunās zinātnieces

Pirmssvētku laikā Attīstības finanšu institūcija “Altum” apbalvoja trīs LLU jaunās zinātnieces un dāvāja tām naudas balvas savu pētījumu turpmākai attīstībai un uzņēmējdarbības veicināšanai Latvijā, informē LLU pārstāve Lana Janmere.

Jauno zinātnieku grupā par laureāti atzīta Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes doktore Tatjana Tokareva, kas izstrādājusi promocijas darbu “Pārtikas izšķērdēšana Latvijas mājsaimniecībās ēšanas paradumu kontekstā”. Promocijas darba vadītāja – profesore Aija Eglīte. Savukārt maģistra darbu grupā pirmā vieta piešķirta Lauksaimniecības fakultātes maģistrei Baibai Vecozolai par maģistra darbu “Slaucamo govju mūža ilguma un piena ražošanas efektivitātes analīze”. Darba vadītāja – profesore Daina Jonkus. Otro vietu ieguva Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes maģistre Aiga Būmane par maģistra darbu “Zaļās ekonomikas loma meža nozarē Latvijā”. Darba vadītājs – docents Kaspars Naglis-Liepa.

“Altum” balvu dibinājušas LLU, Attīstības finanšu institūcija “Altum”, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija un LLU Attīstības fonds. Balva tiek piešķirta par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos un pētījumiem, kas veicina lauku attīstību, modernizāciju, uzņēmējdarbību, efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu. Balvas apmērs vienam jaunajam doktoram – 500 eiro, savukārt diviem jaunajiem maģistriem – 250 eiro katram.


Foto: LLU
Pievieno komentāru

Jelgava