Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apdrošinātāji izmaksājuši prēmiju, jo zirgs noēdis auto krāsu

Apdrošināšanas sabiedrība «Balta» ir apkopojusi neparastākos pēdējo pāris gadu apdrošināšanas gadījumus, aicinot pasmaidīt 1.aprīlī.

«Baltas» apdrošināšanas gadījumi liecina, ka ar auto var notikt vistrakākās un visneparastākās ķibeles, kuras var segt KASKO polises ietvaros, piemēram, auto, stāvot pie daudzdzīvokļu mājas, liecinieku klātbūtnē no 5.stāva tika apmētāts ar jēlām olām. Tā rezultātā auto tika bojāts jumts, bagāžnieks, motora pārsegs, priekšējais spārns un durvis. Tāpat reiz klients vērsies pēc palīdzības, jo auto salonā bija uzsprādzis montāžas putu flakons. «Interesanti, ka neparasti negadījumi nereti ir saistīti ar dzīvniekiem, piemēram, viens no 2010.gada apdrošināšanas interesantākajiem negadījumiem - zirgs noēd krāsu automašīnas motora pārsegam, bet suņiem patīk grauzt auto lukturu mazgātājus. Reiz klients dalījās savā pieredzē par briedi, kas izskrējis uz ceļa un apstājies. Šoferis tam piebraucis tuvāk, bet dzīvnieks ar pakaļkājām pēkšņi uzsitis pa motora pārsegu, sabojājot gan pārsegu, gan buferi. Tāpat norāvies zirgs ar ķēdi, joņojot gar kapiem, ir sabojājis tur stāvoša auto labo priekšējo spoguli un atstājis četras švīkas uz spārna,» gadījumus apraksta «Baltas» pārstāve Inga Bite. Īpašuma apdrošināšanas ietvaros ir nācies segt pat tādus zaudējumus, kas radušies mājas sarkankoka durvīm, kuras nelabvēlis apzīmējis ar lūpu krāsu. «Daiļā dzimuma pārstāvēm aicinām atcerēties, ka bruģis un kurpes ar augstiem, šauriem papēžiem nav savienojamas lietas – klupšana un nobrāzti ceļgali ir mazākais ļaunums. Savukārt pastaiga mežā var izvērsties ne tik patīkama kā plānots, jo, kājai nejauši iesprūstot bebra alā, dzīvnieks licis lietā savus asos zobus,» atklāj I.Bite. Neikdienišķas traumas gadās arī stiprā dzimuma pārstāvjiem, piemēram, reiz, kaujot ruksi, saimnieks bija ielicis zābakā nazi un, to piemirstot, pietupās. Rezultātā nazis iedūrās augšstilbā. Kāds cits vīrietis atpūties, pastaigājoties pa fitnesam veltītu izstāžu zāli, kur izmēģinājis vairākus trenažierus, līdz vienā brīdī izmežģījis plecu. Izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas palīdzējusi izstādes apmeklētājam ievilkt plecu vietā. Arī tāds sīks priekšmets kā adata var būt par iemeslu izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību, piemēram, klientam rokā iedūrās šujamā adata, kas bija iesprausta sienā un vīrietis nejauši uzkrita tai virsū.

Pievieno komentāru

Jelgava