Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: 96 procenti iedzīvotāju ceļu stāvokli vērtē negatīvi 5

Absolūtais vairākums – 96 procenti - Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ceļu stāvokli Latvijā vērtē negatīvi. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras «TNS Latvia» marta beigās veiktais pētījums.

Trīs procenti Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ceļu stāvokli Latvijā vērtē pozitīvi, bet vienam procentam aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā, informē pētījuma veicēji.Visbiežāk iedzīvotāji norādījuši, ka galvenā atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā būtu jāuzņemas valdībai. Ceturtā daļa - ka atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā būtu jāuzņemas Satiksmes ministrijai. Tāpat salīdzinoši biežāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā būtu jāuzņemas «Latvijas Valsts ceļiem», ceļu būves uzņēmumiem.Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā būtu jāuzņemas atsevišķiem ministriem vai atsevišķiem politiķiem. Tomēr trīs procenti atzīmējuši, ka atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā, jāuzņemas visām iepriekšminētajām personām un organizācijām kopā. Viens procents iedzīvotāju minējuši citas personas vai organizācijas, kurām būtu jāuzņemas atbildība par pašreizējo ceļu stāvokli Latvijā, bet pieciem nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.Aptauju «TNS» veica no 27.marta līdz 29.martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Žukovkas betmens

to 04.04.2012. 14:50:09 - cik zinu, grants ceļi vēl nekur Jelgavā nav greiderēti, jo pilsētsaimniecība aiz loga redz sniegu un uzskata, ka ceļi vēl mīksti vai nav atkusuši (kā patiesībā nav)... :))

pirms 7 gadiem, 2012.04.04 16:42

Žukovkas betmens

Un vai šī apziņa kaut ko maina? :( Mani izbrīna, ka kopumā pat pašvaldības to nespēj ietekmēt. Mistika...
Toties nodokli CSDD iekasē šantāžas formā - netiksi uz tehnisko apskati, ja nesamaksāsi nodokli!
Tik drakoniski šajā valstī pat sodus par pārkāpumiem nepiedzen. Policija vai tiesa dod vismaz mēneša termiņu, bet, lūk, šis nodoklis šajā valstī ir pats neatliekamākais no visiem iespējamajiem! Bet tikpat neatlieami nebūt neatjauno ceļus un pati valsts pārkāpj likumu, kas paredz šā nodokļa 80% izlietošanu ceļiem (tak tas nenotiek ko Finanšu minisitrija pati atzinusi)... Murgs kaut kāds!

pirms 7 gadiem, 2012.04.04 16:39

Aptauja-tā tiešām ir tukšu salmu kulšana. Tas ir un paliek tikai viedoklis. Nepieciešami reali pasākumi situācijas uzlabošanai. Iesaku "ekskursijas"veidā apmeklēt Romas ielas mazās blakusieliņas. Grants ceļi tik šausminoši bedraini, ka mašīnas periodiski ir jāved uz servisiem gan ar norautiem izpūtējiem,gan dubļu sargiem.

pirms 7 gadiem, 2012.04.04 14:50

bedre

Nu Jelgava Eleja celš gan ir drausmīgs :P , bet kā šķērso robežu tā jūties kā pasakā nokļuvis.

pirms 7 gadiem, 2012.04.04 14:04

...

a ko tā aptauja ietekmē, tāpat tas visiem sen zināms, bet nekas netiek darīts/mainīts , lai ceļu kvalitāte uzlabotos...

pirms 7 gadiem, 2012.04.04 13:58

Jelgava