Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Pašlaik nozīmīgākās problēmas Latvijā ir bezdarbs, emigrācija un cenu pieaugums

Vairākums – 74 procenti – Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka bezdarbs ir viena no nozīmīgākajām problēmām, ar kurām pašlaik saskaras Latvija.

Apmēram puse aptaujāto arī emigrāciju uzskata par vienu no nozīmīgākajām problēmām, tikpat daudz respondentu par nozīmīgu Latvijas problēmu uzskata inflāciju/cenu pieaugumu. To atklāj pētījumu aģentūras «TNS» maijā veiktais pētījums.Samērā liela daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem par nozīmīgākajām problēmām, ar kurām saskaras Latvija, atzīmē korupciju – 39 procenti, situāciju veselības aprūpes sistēmā – 36 procenti un iedzīvotāju nacionālās un etniskās atšķirības – 22 procenti.Citas problēmas Latvijā kā svarīgas ir minējuši mazāk kā piektā daļa aptaujāto, skaidro «TNS» pārstāve Laura Vendele.Vienam procentam aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā. Aptauju pētījumu aģentūra veica no 8. līdz 10.maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Jelgava