Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar valsts atbalstu Jelgavā plāno izbūvēt divus rotaļu laukumus Satiksmes ielā 2

Ar valsts atbalstu Jelgavā plānots izbūvēt divus rotaļu laukumus Satiksmes ielā 59, liecina rītdienas, 6. aprīļa, Jelgavas domes ārkārtas sēdes lēmumprojekts.

Pašvaldība plāno konkursā "Latvijas valsts budžeta finansētas mērķprogrammas "Ģimeņu atbalsta projektu konkurss pašvaldībām sadarbībā ar NVO"" piedalīties ar projektu "Jelgava – ģimenēm draudzīga pilsēta". Projekta mērķis ir pašvaldībai sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām izveidot draudzīgu vidi ģimenēm ar bērniem.

Īstenojot ieceri, Satiksmes ielā taps divi rotaļu laukumi – bērniem no viena līdz astoņiem gadiem, kā arī piecus līdz 12 gadus veciem bērniem. Pie laukumiem būs atpūtas soli ar atkritumu urnām. Tāpat projekta gaitā tiks rīkoti sporta un atpūtas pasākumi.

Projekta kopējās izmaksas ir 35 000 eiro, no tām 20 000 eiro ir valsts budžeta finansējums, bet 15 000 eiro – pašvaldības līdzfinansējums.

Projektu plānots īstenot līdz novembra vidum.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Rāmis

Skaisti, Bet kāpēc nemaz netiek domāts par ģimenēm un bērniem no Tērvetes-Vīgriežu-Kastaņu ielu rajona ???

pirms gada, 2018.04.06 09:43

Iedzīvotājs

Būtu labāk izbūvējuši gājēju celiņu no Atmodas 88 mājas līdz Meiju ceļa bērnu dārzam- bērni un vecāki nobridušies pa dubļiem līdz ausīm ejot pār pļavu, cita ceļa jau nav! Jāpiebilst, ka šī problēma 25 gadu laikā, kopš māja uzcelta, nav atrisināta. Deputāti nāk un iet....bet mēs kā brienam, tā brienam.....

pirms gada, 2018.04.07 01:52

Jelgava