Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalstīs jauniešu idejas

Jau trešo gadu Jelgavas pašvaldība izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu “Jaunieši var!”, kurā aicina piedalīties Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas (vismaz divi jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem) un iegūt finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai. Kopējais šim mērķim paredzētais finansējums šogad ir 3500 eiro, bet projekts jāiesniedz līdz 23. aprīlim.

Šogad veiktas nelielas izmaiņas konkursa nolikumā, informē pašvaldība. Nolikums ir papildināts ar punktu, kurā norādīts, ka projekta finanšu līdzekļi netiks piešķirti izglītības iestāžu inventāra iegādei, ēku un teritorijas labiekārtošanai. Šogad nedaudz mainīts arī projekta īstenošanas laiks – projekti jārealizē no 1. maija līdz 31. oktobrim.

Projektu konkursā tiek atbalstītas neformālās mācīšanās aktivitātes un pasākumi, jauniešu saliedētības veicināšanas un līdzdalības pasākumi, jauniešu iesaiste brīvprātīgajā darbā, fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu un ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgajā sporta veidā, piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, nepieciešamā sporta aprīkojuma iegāde, kā arī radošās pašizpausmes, piemēram, radošās darbnīcas, improvizācijas teātra nodarbības, izstāžu veidošana.

Projekta pieteikums jāiesniedz Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8 līdz 23. aprīļa pulksten 19. Vienlaikus projekta pieteikuma elektroniskā kopija jānosūta pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv. Ar projektu konkursa nolikumu var iepazīties SIP mājaslapā www.sip.jelgava.lv vai sazinoties ar SIP jaunatnes lietu speciālisti Lindu Voveri pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv.

Pērn tika atbalstīti 11 jauniešu iesniegti projekti.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava