Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atraitnītes ielu bedrēs nedēļas sākumā «stādīja» optikas salons 1

Atraitnītes, kuras pirmdienas rītā jelgavniekus pārsteidza pilsētas ielu bedrēs, «iestādījuši» optikas salona «Metropole» darbinieki.

Vienas nakts laikā optikas salonu tīkla kolektīvs 12 Latvijas pilsētās 90 bedres padarīja par skaistākajām pasaulē, informē tīkla sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Kristīne Gruznova.Viņa stāsta, ka Jelgavā darbu veikušas salona darbinieces. «Varbūt nākamgad, iesaistot iedzīvotājus, bedres izrotāsim arī citās pilsētās, ne tikai tajās, kur ir mūsu saloni,» stāsta viņa.«Ar šādu rīcību mudinām ceļu uzturētājus un pašvaldības tomēr veikt savus darbus daudz atbildīgāk. Taču, ja nesekos nekāda rīcība, tad arī nākamgad, iestājoties pavasarim, mēs noteikti atkal pārsteigsim Latvijas iedzīvotājus, padarot Latvijas ceļus par visziedošākajiem pasaulē un aicināsim arī citus iedzīvotājus piebiedroties, lai visas bedres mūsu valstī vienā naktī uzziedētu. Turklāt,  vērtējot, kā Latvijas iedzīvotāji reaģē uz informatīvo zīmi «Redzi? Bedre!» un līdzās ziedošajām atraitnītēm, secinājām, ka esam radījuši arī pozitīvas un pavasarīgas ziņas, iepriecinot neskaitāmus acu pārus,» uzskata optikas salonu «Metropole» attīstības vadītājs Jānis Kossovičs.Ziedošās bedres uz ceļiem un brīdinošā zīme kalpoja arīdzan kā aicinājums būt vērīgiem un uzmanīties no situācijām, kas var būt nedrošas. Organizatori atvainojas ikvienam Liepājas, Ventspils, Jūrmalas, Olaines, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes un Daugavpils iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēja ikdienas gaitām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava