Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu rallija finālā uz pjedestāla arī jelgavnieki

CSDD un SIA ”Mārketinga projektu aģentūra “Fortius”” organizēto bezmaksas riteņbraukšanas sacensību finālposmā visai ģimenei “Bērnu rallijs 2018” uz pjedestāla Liepājā kāpa arī jelgavnieki, informē projekta vadītāja Kitija Kuduma.

“Bērnu rallijs” ir izglītojošs un sportisks pasākums, kas sniedz iespēju izkopt iemaņas, kuras vajadzīgas velobraucējam, lai droši piedalītos ceļu satiksmē. Sacensību ieguvēji ir ne tikai paši dalībnieki, bet arī tie, kuri ikdienā ceļu satiksmē sastopas ar velosipēdistiem, jo zinošs un prasmīgs riteņbraucējs ir drošs satiksmei.

Iespēju startēt finālsacensībās saņēma tie 75 dalībnieki, kuri bija ieguvuši godalgotu vietu atlases kārtās Liepājā, Kuldīgā, Jelgavā, Saldū vai Ventspilī.

Dalībnieki veica trīs posmus, pierādot savas iemaņas velosipēdu trasē, izveicību velokartu trasē un zināšanas ceļu satiksmes jautājumos. Paralēli ikvienam dalībniekam un arī pasākuma interesentam bija iespēja piedalīties “pitstopos” jeb brīvā laika aktivitātēs, ko nodrošināja pasākuma organizatori un atbalstītāji. Pasākuma organizators CSDD bija sarūpējis pārsteigumu ikvienam finālistam, sniedzot iespēju veikt ceļa posmu ar transportlīdzekli, ko dēvē par bagiju.

Godalgoto vietu ieguvēji, kuri pierādīja sevi precizitātē, veiklībā, zināšanās un ātrumā, saņēma vērtīgas balvas, ko sarūpējis pasākuma organizators CSDD sadarbībā ar Liepājas pašvaldību un piedzīvojumu parku “Tarzāns”.

Godalgotas vietas izcīnīja arī Jelgavas atlases dalībnieki. 11 līdz 14 gadu vecuma grupā trešo vietu ieguva Kārlis Zeidaks, bet komandu grupā otro vietu izcīnīja komanda “Motosports Racing Team” (Alens un Jolanta).


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava