Bezmaksas semināri darba devējiem un darba aizsardzības speciālistiem

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) sadarbībā ar Valsts darba inspekciju (VDI) 30. maijā no pulksten 10 līdz 12 notiks semināri darba devējiem un darba aizsardzības speciālistiem “OiRA – interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai”, informē ZRKAC pārstāvis Zintis Buls.

Lai darba devēji vieglāk varētu izpildīt normatīvo aktu prasības, Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru izstrādājusi interneta vietnē bāzētu interaktīvu rīku “OiRA” (Online Interactive Risk Assessment), kas ir īpaši piemērots mazajiem uzņēmumiem, kuros strādā līdz 20 darbiniekiem.

Šis rīks ir paredzēts, lai darba devējs bez īpašām priekšzināšanām varētu atpazīt esošos darba vides faktorus un novērtēt, cik liels ir risks, ka nodarbinātie cietīs vai saslims darba vietā. Ar rīka palīdzību iespējams noteikt veicamos darba aizsardzības pasākumus, kā arī sagatavot nepieciešamo dokumentāciju. Vairāk par rīku: http://www.vdi.gov.lv/lv/OiRA/. Semināru vadīs VDI Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne un darba aizsardzības eksperte Dace Jakimova.

Interesenti lūgti dalību seminārā pieteikt līdz 25. maijam, rakstot uz e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava