Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Braukšanas apstākļi apgrūtināti; uz Jelgavas - Rīgas šosejas veidojas apledojums

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināti. Uz autoceļiem veidojas apledojums, brauktuves apstrādā pret slīdi. Vietām nedaudz snieg, gaisa temperatūra no -3ºC līdz 0ºC.

Kā ziņo Latvijas Valsts ceļu Satiksmes informācijas centra dispečers Edmunds Bērziņš, Jelgavas un Bauskas virzienos braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Autoceļi sniegoti, veidojas apledojums, brauktuves tīra un kaisa.Rīgas apkārtnē un Ventspils virzienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Autoceļi sniegoti, veidojas apledojums, brauktuves tīra un kaisa. Liepājas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Apšupes krustojums un posmā Saldus – Skrunda. Autoceļš vietām sniegots, brauktuves tīra un kaisa. Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Pļaviņas, posmā Daugavpils – Paternieki, posmā Varakļāni – Terehova un posmā Grebņeva – Špoģi. Veidojas apledojums, brauktuves kaisa.Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Līgatne un posmā Raunas pagrieziens – Veclaicene. Veidojas apledojums, brauktuves kaisa.Valmieras virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Murjāņi – Braslas tilts un posmā Stalbe - Valka. Veidojas apledojums, brauktuves tīra un kaisa. Ainažu virzienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Veidojas apledojums, brauktuves kaisa.Uz reģionālajiem autoceļiem braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Veidojas apledojums, brauktuves apstrādā pret slīdi.Uz vietējiem autoceļiem braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Brauktuves tīra atbilstoši ceļu uzturēšanas klasēm un veic bīstamo posmu pretslīdes apstrādi.Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem, izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas režīmu un ieplānot braucienam papildus laiku, kā arī ņemt vērā, ka laika apstākļu ietekmē autoceļa stāvoklis var strauji mainīties.

Pievieno komentāru

Jelgava