Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīdina nekopto kapavietu uzturētājus

Pilsētas kapsētās veikta aktēšana – tajā ietilpst nekoptas kapavietas apsekošana, brīdinājuma zīmes uzstādīšana un akta par nekoptu kapavietu sagatavošana, informē “Pilsētsaimniecība”.

Aktēšanas uzdevums ir pēc iespējas samazināt nekopto kapavietu skaitu. Process tiks veikts pakāpeniski, katru gadu aktējot arvien vairāk šādu kapavietu.

Kā pirmās izvēlētas kapavietas, kuras gadiem ilgi netiek koptas, kurās ir ļoti seni apbedījumi un nav nekādu piemiņas zīmju.

Katra nekoptā kapavieta tiek apsekota trīs gadus pēc kārtas. Ja neierodas kapavietas uzturētājs vai viņa pilnvarota perona, ja kapavietas uzturētājs vai viņa pilnvarota perona pēc trešā akta sagatavošanas neierodas pie kapsētu apsaimniekotāja, kapavietu komisija rosina izbeigt noslēgto kapavietas uzturēšanas līgumu, ja tāds ir noslēgts. Minētā kapavieta pāries pašvaldības pārziņā un tiks ierādīta citam uzturētājam.

Šogad brīdinājuma zīmes uzstādītas 120 kapavietās dažādās pilsētas kapsētās.

Brīdinājuma zīmes paraugs un informācija, kur vērsties, redzot šādu zīmi kapavietā, tiks izvietota uz informācijas stenda kapsētā. Lai saņemtu informāciju, nepieciešams vērsties pie attiecīgās kapsētas pārziņa vai Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a, 3. kabinetā (tālrunis uzziņām 63084486, 29238810).


Foto: “Pilsētsaimniecība”

Pievieno komentāru

Jelgava