Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļojot aizmirst problēmas

Pozitīvi ir tas, ka cilvēkiem ir interese par visu – gan tuvākām, gan tālākām vietām – un viņi ir gatavi izbrīvēt laiku, lai paceļotu. Turklāt visā Eiropā, bet jo īpaši Baltijas valstīs, parādās aizvien jauni tūrisma objekti. Priecē, ka Latvijā ir iestājies brīnišķīgs laiks, un tad cilvēki kļūst “kustīgāki”, atzīst Ināra Ozola, kuras ikdienas darbs ir tieši saistīts ar tūrismu – viņa ir ceļojumu aģentūras komercdirektore. Uzņēmēja viņa ir jau sen – kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, kad valstī sākās privatizācija un uzņēmējdarbība.

Daudzi jelgavnieki Ināru Ozolu vēl atceras kā Jelgavas autobusu parka direktori. Viņa pati gan daudz nevēlas par to runāt, vien smejot piebilst, ka tas bijis padomju laikā, autobusu parku viņa “piebeigusi” 1991. gadā un šo dzīves posmu jau esot aizmirsusi. Kad jautāju, kā tas bija sievietei vadīt autobusu parku, uzņēmēja, turpinot smaidīt, atbild, ka toreiz tas bijis populārs jautājums. “Ja ir laba komanda, tad viss ir kārtībā. Es daudz ko ieguvu, tur strādājot, kas man tagad noder uzņēmējdarbībā,” viņa turpina, minot gan uzņēmuma vadības principus, gan prasmi kārtot organizatoriskos un ekonomiskos jautājumus, nodrošināt autobusu pārvadājumus – vietējos un starptautiskos.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 10. maija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Jelgava