Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Centīgākie jaunie pētnieki mācās Spīdolas ģimnāzijā

155 Latvijas skolēni saņēma atzinības rakstus un iespēju bez konkursa iestāties Latvijas Universitātē izvēlētās studiju programmas budžeta grupās kā balvas par kvalitatīvi izstrādātiem un prezentētiem zinātniski pētnieciskajiem darbiem. Pavisam Latvijas skolēnu 42. zinātniskās pētniecības darbu konferencē Rīgā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 978.

Centīgākie un prasmīgākie jaunie zinātnieki mācās Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā. Apbalvojumus saņēma astoņu jelgavnieku iesniegto pētījumu autori, informē konferences rīkotāji. Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas direktori Ilzi Vilkārsi priecē skolēnu panākumi. Pagājušogad skolai labāk veicās eksaktajās zinātnēs, bet šogad – humanitārajās un sociālajās. Viņa uzskata, ka visi godalgotie darbi ir labi katrs savā jomā, bet šogad īpašs bijis tas, ka daudzi skolēni pētījumus veikuši divatā. Direktore īpaši vēlas izcelt Katrīnas Meijeres darbu “Ekonomiskā izglītība pirmskolā”, jo meitene paveikusi to, kas nav izdevies pieaugušajiem  – pedagogiem, zinātniekiem un grāmatu autoriem. “Ir tapis praktisks, dzīvē izmantojams darbs ar materiāliem un darba lapām, kā mācīt ekonomiku bērnudārzā. Meitene novadījusi stundas bērnudārzā un veikusi vecāku aptauju,” stāsta I.Vilkārse. Direktore atzīmē ekonomikas skolotājas Intas Jorniņas paveikto – visi viņas audzēkņu darbi tika izvirzīti valsts konferencei, un visi to autori – godalgoti.

Konferences rezultātus skatiet ŠEIT.

Publicitātes foto. Visu rakstu lasiet 26. aprīļa “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Jelgava