Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ciešākai sadarbībai ar nozari LLU Meža fakultātē izveidots Padomnieku konvents 4

Lai stiprinātu studiju kvalitāti un nodrošinātu meža un kokrūpniecības nozares uzņēmumus ar zinošiem speciālistiem, LLU Meža fakultāte (MF) turpmāk savā darbā vairāk iesaistīs uzņēmumu pārstāvjus un Padomnieku konventu, aģentūra LETA uzzināja augstskolā.

MF Padomnieku konvents ir koleģiāla institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt fakultātes attīstību atbilstoši meža nozares vajadzībām un interesēm. Tā darbības principi juridiski tiks nostiprināti MF nolikumā, kurā MF dome plāno veikt izmaiņas. Visi padomnieki pārstāv galvenos Latvijas mežsaimniecības un kokrūpniecības uzņēmumus un iestādes.

Par konventa priekšsēdētāju apstiprināts AS "Latvijas Valsts meži" (LVM) valdes priekšsēdētājs un LLU Goda doktors Roberts Strīpnieks.

Tuvākā gada laikā MF ar Padomnieku konventa atbalstu plāno veikt studiju programmu un kursu auditu un pilnveidi, it īpaši pievēršot uzmanību studiju programmas "Kokapstrāde" attīstībai un mainot tās galveno fokusu no speciālistu sagatavošanas lielajiem kokrūpniecības uzņēmumiem uz topošo uzņēmēju sagatavošanu šajā nozarē, kuriem būs spēcīgas specifiskās nozares zināšanas un izpratne par uzņēmuma veidošanas un vadības procesiem.

Tāpat fakultāte sākusi sarunas ar Ogres tehnikumu par studentu prakšu organizēšanu, savukārt līdz šim jau ir sadarbojusies ar Latvijas valsts mežzinātnes institūtu "Silava", Valsts meža dienestu un LVM.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zuze

Vispirms "gudro' Pilveri ielika LVM padomē, tad aizgāja Mežu dekāns un prodekāns, tagad Strīpnieku ieliek par kaut kādu goda doktoru un padomnieku... Roka roku mazgā, abas dubļainas.
Tikko bija raksts, kā Pilvere "cīnās" ar vetu fakultāti. Vai tiešām ZM un valstij vienalga, kas notiek LLU? Kā varēja tanti, kuru izmeta no LAD par Eiropas naudas piešķiršanu savai z/s ielikt par galveno studentu skolotāju? Kādu piemēru viņa rāda studentiem?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 12:17

Zuzei žēl

ka beidzot LLU sāk attīstīties atbilstoši nozaru vajadzībām nevis kā paši mācibspēki grib

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 20:56

Zinātājs

Nav izveidots, bet gan atjaunots... Šāda formāta konsultatīvā padome darbojusies iepriekš, apspriežot stratēģiskos jautājumus. Iepriekš tā tika sasaukta, lai apspriestu Meža fakultātes pārcelšanas jautājumus...

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.21 11:30

Jelgava