Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devējus Jelgavā aicina uz semināru par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju

Lai aktualizētu jautājumu par nodarbinātības un apmācību iespējām personām ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” 30. oktobrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Jelgavā aicina Zemgales darba devējus, pašvaldības, sociālo dienestu, nodarbinātības un izglītības ekspertus, informē projekta pārstāve Ilze Ločmele.

Pasākuma mērķis ir uzrunāt Zemgales darba devējus, sniegt informāciju un iepazīstināt arī ar SIVA projektā apmācīto dalībnieku prasmēm, lai mazinātu barjeras un veidotu tiltu personu ar invaliditāti integrācijai sabiedrībā un darba tirgū.

Pasākumā piedalīties aicināti pārstāvji no Jelgavas, Bauskas, Iecavas, Dobeles, Olaines novada domes, Zemgales Plānošanas reģiona, darba devēju organizācijām, Nodarbinātības valsts aģentūras, Labklājības ministrijas, pašvaldību sociālajiem dienestiem, kā arī Zemgales darba devēji.

Pasākums norisināsies Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 30. oktobrī no pulksten 10 līdz 15.

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 26. oktobrim e-pastā ilze.locmele@siva.gov.lv, tālrunis saziņai 27064068.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Jelgava