Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diplomus saņēmuši 73 jaunie “putriķi” un pirmais PTF ārvalstu absolvents (FOTO) 1

Diplomu saņēmuši arī 66 Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) absolventi, bet septiņi akadēmiskās izglītības maģistra studiju programmas “Uzturzinātne” absolventi diplomus saņēma jau jūnija sākumā, informē LLU.

“Vai jūs atceraties savu studiju sākumu – 2013. gada 26. augustā? Tolaik jūs diezgan bikli, tramīgi vērojāt imatrikulācijas aktu Jelgavas pils pagalmā un kāds jums teica, ka studijas ir kā maratons, kuru jāmāk noskriet, pārdomāti sadalot spēkus. Droši vien jūs neticējāt, bet šodien varam secināt, ka šajos vārdos ir bijis zināms viedums. Salīdzinot jūsu studijas no šī sporta veida pozīcijas, jāsaka, ka jūs ļoti veikli “noskrējāt” analītisko un neorganisko ķīmiju, bet tad nāca organiskā ķīmija, bioķīmija, sensorā vērtēšana, kursa darbi, studiju projekti un bakalaura darbs. Taču visspilgtāk, protams, atmiņā paliek studiju biedri, dzīve dienesta viesnīcā, pašu izlolotie un veidotie pasākumi, Dabaicēni, Vecauce un daudziem no jums arī iegūtā pieredze “Erasmus+” studijās un praksē,” izlaidumā absolventus uzrunāja PTF dekāne profesore Inga Ciproviča.

Šajā gadā studiju maratonu PTF “noskrējuši” 13 maģistra studiju absolventi un 53 pamatstudiju absolventi. Kā pirmie diplomu saņēma akadēmiskās izglītības maģistra studiju programmas “Pārtikas zinātne” absolventi, tai skaitā pirmais ārvalstu students Vinsents van Andels no Nīderlandes. Savukārt inženierzinātņu bakalauru pārtikas zinātnē saņēma septiņi akadēmiskās izglītības bakalaura studiju programmas “Pārtikas zinātne” absolventi.

Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Pārtikas produktu tehnoloģija” pārtikas un dzērienu tehnoloģiju inženiera kvalifikāciju ieguva 28 absolventi, tai skaitā Alise Rozentāle saņēma diplomu par izcilību.

Profesionālajā augstākās izglītības bakalaura studiju programmā “Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība” 18 absolventi ieguva profesionālo bakalauru uzņēmējdarbībā un restorānu un viesnīcu vadītāja kvalifikāciju.

Daudzi no PTF absolventiem studiju laikā ir sasnieguši augstas sekmes studijās un nopelnījuši stipendijas, bet teju trešdaļa izmantoja iespēju studēt apmaiņas programmā vai devās praksē uz ārvalstīm, tai skaitā uz Slovēniju, Portugāli, Franciju, Turciju, Horvātiju, Zviedriju, Itāliju, Čehiju, Vāciju vai Somiju.

Dekāne I.Ciproviča fakultātes vārdā pateicās absolventiem, kuri studiju laikā ar savu sniegumu kaldināja universitātes sportiskās tradīcijas un slavu, darbojās Studējošo pašpārvaldē un izglītoja jaunāko kursu studentus, kā arī palīdzēja studiju procesa organizēšanā, pildot kursa vecāko pienākumus.

“Gadā ir tikai divas dienas, ar kurām neko nevar iesākt. Viena ir vakardiena un otra – rītdiena. Tādēļ šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu un dzīvotu. Man prieks, ka jūsu studiju laikā ir bijušas tikai šodienas. Lai gan ar šo svinīgo brīdi noslēdzas jūsu gājums pretī iecerētajam, ar to jau viss nebeidzas. Ceļš turpinās tāpat kā izglītība, kurai nav punkta, bet beigās ir daudzpunkte. Tāpēc ceļamaizei gribu jums dot divas lietas – saknes un spārnus. Lidojiet!” absolventiem novēlēja PTF dekāne I.Ciproviča.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lilita

Sveicieni fakultātes kolektīvam svētkos! Jauku vasaru visiem!

pirms gada, 2017.06.25 17:51

Jelgava