Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elektroapgādes traucējumi Jelgavā novērsti 2

Šodien reģistrētie elektrības apgādes traucējumi Jelgavā novērsti, informē AS “Sadales tīkls” pārstāve Tatjana Smirnova.

Pulksten 15.31 Jelgavā tika reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma 10 kV (kilovoltu) elektrotīklā Jelgavā, kas izraisīja elektroapgādes pārtraukumu vairākiem tūkstošiem klientu Satiksmes, Asteru, Dambja, Atmodas, Puķu un Lielās ielas apkaimē. AS “Sadales tīkls” operatīvā darba brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk.

Lielākajai daļa klientu elektroapgāde operatīvi atjaunota pulksten 16.02, visiem klientiem elektroapgādes traucējumi novērsti pulksten 16.27.

Elektroapgādes pārtraukuma iemesls ir nesaskaņotu rakšanas darbu laikā bojāta vidējā sprieguma 10 kV kabeļu līnija, kas izraisīja iekārtas bojājumu apakšstacijā “Miezīte”.

Arvien biežāk elektroapgādes traucējumus klientiem izraisa būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes un citu saimniecisko darbu laikā izraisīti elektrotīkla bojājumi, kad, nesaskaņojot darbus vai neievērojot darbu veikšanas tehnoloģiskās un drošības prasības, tiek pārraktas kabeļu līnijas, ar tehniku pārrauti gaisvadu elektrolīniju vadi, bojāti balsti, elektroapgādes sadalnes un transformatori, informē T.Smirniova.

AS “Sadales tīkls” aicina būt atbildīgiem un saskaņot plānotos darbus elektrotīkla tuvumā, bet darbu laikā ievērot visas drošības un tehnoloģiskās prasības. Ikviena neuzmanīga un bezatbildīga rīcība elektrotīkla tuvumā var izraisīt letālu elektrotraumu tehnikas vadītājam vai citai personai, kura tuvojas notikuma vietai, kā arī apdzīvotās vietās un pilsētās radīt elektroapgādes traucējumus vairākiem tūkstošiem klientu.

Gadījumos, ja elektrotīkla tuvumā ir radusies bīstama situācija vai noticis negadījums, nekavējoties jāziņo, zvanot pa AS “Sadales tīkls” diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404 vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam 112.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zinta

Kad tiks izmaksātas kompensācijas par zaudējumiem, kas radušies elektrornerģijas piegādes pārtraukuma rezultātā. Varbūt šajā mēnesī neaprēķināt maksu par pieslēgumu, elektrornerģijas piegadi un arī jaudu, kas netika nodrošināta 65 minūtes. Sadales tīkli grib labi pelnīt, bet atbildības nekādas.

pirms gada, 2018.11.21 13:00

Greex

Būtu labi uzzināt, kas bija tie paviršie racēji - lai, nedod Die's, nenolīgtu šos kādiem darbiem savā zemes gabalā.

pirms gada, 2018.11.21 13:08

Jelgava