Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Arī jelgavnieki veiksmīgi pārvar Stipro skrējiena šķēršļus

Kinopilsētā Cinevilla vakar norisinājās ceturtais Stipro skrējiens un ir noskaidroti jaunie ekstrēmā skrējiena laureāti. Šķēršļu joslu veiksmīgi pārvarēja arī daudzi jelgavnieki.

«Jau pieteikšanās procesā gāja «karsti» - uz starta līnijas stājās rekorliels dalībnieku skaits, trijās grupās kopā gandrīz 3000 dalībnieki. Lai trasē pieteikami ērti varētu izvietoties tik liels skaits skrējēju, nācās paplašināt atsevišķas trase vietas, pārveidojot šķēršļus un izveidojot jaunus,» skaidro rīkotāju pārstāve Līga Abakuka.Kā vēlāk atzīmēja daudzi dalībnieki, septiņu kilometru garā trase izdevusies sarežģītāka un grūtāka nekā iepriekšejos gados, tomēr ne mazāk interesanta un pārdomāta. To savā finiša intervijā neslēpa arī sieviešu skrējiena uzvarētāja Inga Dauškāne, kas solīja arī nākamgad cīnīties par piekto uzvaru. Otrajā vietā sieviešu ieskaitē palika ikgadējā dalībniece Ieva Mauliņa, bet trešajā vietā ierindojās Elīna Elksnīte, kura individuālajā ieskaitē piedalījās pirmoreiz un bija īpaši priecīga par trešo vietu. Pēc dāmām uz starta līnijas stājās vairāk nekā 1000 vīriešu. Trīskārtējā iepriekšējo gadu uzvarētāja Jāņa Krūmiņa prombūtnē šoreiz uzvaras laurus varēja plūkt jauns Stipro skrējiena čempions - Sandis Kuklis, kas 2011.gadā bija trešais. Otro vietu vīriešu konkurencē izcīnija Uģis Karasevs, bet trešo vietu Ivars Žagars.Kā pēdējās trasē devās komandas, kur par labāko norisinājās ciņa starp gandrīz 400 komandām ar vairāk nekā 1500 skrējējiem. Skrējienā piedalījās arī daudzi jelgavnieki – studenti, pašvaldību darbinieki. L.Abakuka zz.lv informē, ka visu dalībnieku rezultāti būs zināmi šovakar. «Kopumā pasākums atzīts kā izdevies gan ar plašo dalībnieku un līdzjutēju skaitu, gan saulaino laiku un smaidošajām sejām. Kāds vienkārši atpūtās, jo bija brīvdiena, kāds vēlējās Latvijas valsts svētkus atzīmēt nedaudz citādāk nekā katru gadu, bet kādam vienkārši bija interesanti paskatīties uz tiem dullajiem, kas izaicina sevi, skrien cauri dubļiem, pārvar bailes no augstuma un pierāda sev, ka arī viņš spēj pieveikt Stipro skrējiena trasi,» vērtē rīkotāji.

Pievieno komentāru

Jelgava