Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Zemgales un Jelgavas vēstneši aicina sakrāt miljonu kilometru Latvijai 1

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sāk vietējā tūrisma veicināšanas kampaņu «Atklāj Latviju no jauna» un aicina iedzīvotājus par godu valsts svētku mēnesim aktīvi apceļot Latviju, kopīgiem spēkiem sakrājot un uzdāvinot Latvijai miljonu apceļoto kilometru. Katrs iedzīvotājs kilometrus var pievienot speciālā aplikācijā draugiem.lv - www.draugiem.lv/atklajlatviju.>

Lai mudinātu iedzīvotājus vairāk apceļot Latviju, kā sākuma starts kampaņai ir izstrādāts īpašs apceļoto kilometru skaitīklis, kas sociālajā vietnē draugiem.lv aicinās iedzīvotājus aktīvi apceļot Latviju un kopīgiem spēkiem mēneša laikā sakrāt Latvijai miljonu kilometru. Iesaistīties kilometru krāšanā ir vienkārši – www.draugiem.lv/atklajlatviju/miljons tikai jāpievieno nobrauktie kilometri, norādot veikto maršrutu un pievienojot fotogrāfiju.«Atklāj Latviju no jauna» kampaņas laikā iedzīvotāji aicināti apceļot Latvijas novadus un pilsētas, viesoties arī galvaspilsētā un novērtēt Rīgas daudzveidīgo piedāvājumu.Kampaņas 20 video stāstos labās gribas vēstneši dalīsies sajūtās par viņuprāt skaistākajām vietām dažādos Latvijas reģionos – Rīgā, Vidzemē, Zemgalē, Latgalē un Kurzemē. Katrs video stāsts ir par savu reģionu. Tie tiks rādīti četros posmos, saskaņā ar gadalaikiem. Pirmie pieci stāsti būs par ziemas apceļošanu, aicinot cilvēkus iepazīt reģionus šajā sezonā. Kampaņa ilgs līdz 2013.gada rudenim, informē TAVA.Zemgales vēstnese Daina Rutka ir dzimusi un augusi Dobelē, tad devusies studēt uz Ventspili un tālāk uz Vāciju, kur arī strādājusi savā specialitātē, tomēr izlēmusi savu dzīvi saistīt ar dzimto pusi un atgriezties Dobelē. Studējot Ventspilī Daina sapratusi, ka neskatoties uz Latvijas mazo teritoriju, cilvēki visu mūžu saglabā rakstura un uzvedības īpašības, kas zīmīgas reģionam, no kura viņi nāk.Savukārt Pāvels Gornass ir polis un Latvijā dzīvo pusotru gadu. Uz šejieni viņš pārcēlies pie mīļotās meitenes, atradis darbu savā profesijā un ir  Latvijas Valsts Augļkopības institūta vadošais pētnieks. Viņa darba vieta atrodas Dobelē, mājas – Jelgavā –, ik dienu Pāvels mēro ceļu pa Zemgali, tāpēc viņš savā video stāstā ved ceļojumā pa apkārtnes vietām - Bausku, Mežotni, Skrīveriem un Koknesi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vērsis

Žēl, ka visādas akcijas veido cilvēki bez saprašanas par attālumem, kilometriem. Nepilna gada laikā miljonu? Arī daudz ceļojošs un ikdienā braucošs automobilists tepat pa Latviju nepilna gada laikā ij desmito daļu no miljona nesavāks. Ja tas ir simboliski, tad atvainojos iepriekš.

pirms 6 gadiem, 2012.11.20 17:38

Jelgava