Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina brīvprātīgos (FOTO) 5

Tieši Starptautiskajā brīvprātīgo dienā 5. decembrī godināti aktīvākie šī darba veicēji Jelgavā. Savukārt 8. decembrī pulksten 15 Jelgavas novada Vircavas Tautas namā notiks pasākums “Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2017. gadā”. 


Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu iesaistīšanos šajā darbā, pilsētas dome aicināja valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai “Gada brīvprātīgais Jelgavā 2017”.


Domes pateicības rakstu par aktīvu brīvprātīgo darbu saņēma Anna Kurčina, Anna Vašņeviča, Anastasija Purzāle, Indra Lāčplēse, Inese Ulmane, Igors Saņuks, Vilnis Lapkašs, Dace Indrika, Vija Ušvile, Vita Antāne, Maija Tomase, Nils Jaunsubrēns, Ināra Kozlovska, Haralds Sunītis, Vianita Vēvere, Jūlija Jureviča, Marina Auziņa, Artūrs Jankovskis, Beāte Sproģe, Elicija Barišņikova, Egita Matulēna, Aira Krastiņa, Marija Kolneja, Valentīna Sitika, Valda Kalniņa, Aldis Feldmanis, Loreta Brakmane. 


Savukārt rīt Vircavas Tautas namā tiks izteikta pateicība par brīvprātīgo darbu 2017. gadā savā pagastā, jauniešu centrā, izglītības iestādē vai organizācijā 28 Jelgavas novada jauniešiem. Godināšanas mērķis ir veicināt novada jauniešu interesi un izpratni par brīvprātīgo darbu vietējā kopienā un sekmēt viņu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.


Pasākumā būs iespēja dzirdēt novada jauniešu un viņu draugu muzikālus priekšnesumus, personisku pieredzes stāstu, kā brīvprātīgais darbs jaunatnes lietās ir ietekmējis dzīvi, personību. Tiks arī sumināti konkursa “Mēs savai videi 2017” laureāti. 


Foto: Sabiedrības integrācijas pārvalde

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nikola

Varētu jau arī uzrakstīt, ko tieši šie cilvēki brīvprātīgi darīja. Varbūt mums pārējiem arī rastos ierosme, kur pielikt savas rokas

pirms 5 mēnešiem, 2017.12.07 19:47

Pol Žuk

Jauka tradīcija!
Būtu nepieciešama īsa informācija par laureātiem,ne tikai"kaili nosaukumi"
Elicija Barišņikova-Artūrs Jankovskis!

pirms 5 mēnešiem, 2017.12.08 09:27

Jelgavniece

Paldies par šo brīnišķīģo tradīciju pirms ZIEMASSVĒTKIEM PATEIKTIES CILVĒKIEM, KAS SAVU BRĪVO LAIKU NESAVTĪGI VELTĪJA MŪSU PILSĒTAS LĪDZCILVĒKIEM!
Gaišus un prieka pilnus mums visiem Ziemassvētkus!!

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.12 20:22

EL

Ko tad tādu izdarījusi Anna Kurčina - šī intrigante?

pirms mēneša, 2018.03.03 22:24

Jelgava