Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieilgušu remontdarbu dēļ Jelgavas bērnudārza "Sprīdītis" audzēkņi septembrī mācīsies citās izglītības iestādēs

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Sprīdītis" šajā vasarā tiek veikti rekonstrukcijas darbi, un, lai tos varētu pabeigt, septembrī tā audzēkņiem nāksies apmeklēt citas pirmskolas izglītības iestādes, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Būvdarbi "Sprīdītī", cenšoties netraucēt mācību darbu, sākās maijā, taču līdz septembrim tos pabeigt neizdosies. Šī iemesla dēļ izglītojamie septembrī turpinās mācīties citās pašvaldības pirmskolas izglītības iestādēs. Vieta pašvaldības pirmskolas izglītības iestādē tiks nodrošināta katram bērnam – gan tiem, kas pirmskolas izglītības apguvi jau uzsākuši, gan tiem, kas tikai šī gada maijā saņēma uzaicinājumu un iesniedza dokumentus bērna uzņemšanai "Sprīdītī".

"Līdz 22. augustam pirmskolas izglītības iestādes vadība sazināsies personīgi ar katru ģimeni un precizēs, kurā no pašvaldības pirmskolas izglītības iestādēm bērnam būs vieta līdz "Sprīdīša" rekonstrukcijas darbu pabeigšanai. Kopā ar bērniem citās pašvaldības pirmskolas izglītības iestādēs strādās arī pirmskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" personāls," situāciju skaidroja Jelgavas Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos Inita Mazūdre.

"Bērnudārza ēka celta 1979. gadā, un iespēju robežās ir remontētas grupu un citas telpas, veikti dažādi uzlabojumi ēkas ārpusē, bet pirms nepilniem desmit gadiem nomainīts jumta segums. Šobrīd iestādes ēka piedzīvo kardinālas pārmaiņas," piebilda bērnudārza vadītāja Vēsma Bērtule. Lielākais ieguvums no rekonstrukcijas būšot ēkas energoefektivitātes uzlabošana, ventilācijas sistēmas pārbūve, apkures sistēmas maiņa un modernizēta apgaismojuma sistēma.

Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus šajā bērnudārzā veic SIA "Bildberg". Projekta plānotās izmaksas ir 1 188 567,50 eiro, no tiem 396 762 eiro ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums, 42 898,09 eiro – valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 748 907,41 eiro – Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava