Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

IUB aizliedz pašvaldībai slēgt līgumu par Loka maģistrāles pārbūvi 7

Izskatot piegādātāju apvienības “Igate KT” sūdzību par iepirkuma rezultātu, Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis darbu pasūtītājam – Jelgavas domei – slēgt iepirkuma līgumu ar atklātā konkursā “Loka maģistrāles pārbūve” noteikto uzvarētāju, “Ziņas” uzzināja IUB.

IUB nolemts atcelt iepirkuma komisijas lēmumu par konkursa rezultātiem un uzdots Jelgavas domei 20 darbdienu laikā no lēmuma paziņošanas dienas novērst iesniegumu izskatīšanas komisijas konstatētos pārkāpumus, atkārtoti izvērtējot atklātā konkursā “Loka maģistrāles pārbūve” iesniegtos piedāvājumus, un saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 71. panta 9. daļu pieņemt lēmumu, nosūtot paziņojumu IUB un visiem pretendentiem, kā arī vienlaicīgi nosūtīt IUB visu informāciju attiecībā uz lēmuma pieņemšanu un komisijas konstatēto pārkāpumu novēršanu.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 14. jūnija “Zemgales Ziņās”


Pievieno komentāru

Komentāri 7

Resnais

pie joda birokrātiju! Sataisiet taču beidzot to ielu.

pirms gada, 2018.06.14 02:00

Re-re-re, re-re-re Jelgavā!

Laikam kāds ūsains kungs atkal jūtas vīlies. Kaut kā neveicas pēdējā laikā. Un viss liwcina par to, ka tuvākajā laikā būs vēl grūtāk.

pirms gada, 2018.06.14 09:50

Feini

Jā, es arī ļoti priecājos, ka man vēl ilgi nāksies braukt katru dienu pa šo skaisto ielu.

pirms gada, 2018.06.14 17:57

Otoms

Feini.Paldies Igatei.Loti rūpejas par pilsetniekiem.Ne jau ūsainais cietis,bet pilsetnieki.

pirms gada, 2018.06.14 18:31

pilsētnieks

Rāviņ, varbūt, ja tavi padotie nemāk strādāt vai kompetence nepietiekama, jāatlaiž un jāņem darbā kompetenti darbinieki.
Bet varbūt tev viss ir nomaksāts un viņi pilda tavus rīkojumus?
Ja līdz 1.augustam nesāks būvēt, mēs ar cilvēku ķēdi slēgsim to ielu. un ar visiem, kas ikdienā brauc tur iesim pie tevis uz Domi.

pirms gada, 2018.06.15 08:46

Elgavskij

Vēlos piebilst, ka vēl purnu tam kroplim izšķaitīt pret to ceļu vajag draudzīgi... :)

pirms gada, 2018.06.17 23:14

Jelgava