Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

IUB lēmumu par Loka maģistrāles pārbūves iepirkuma rezultātu pieņems līdz nākamās nedēļas vidum

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) lēmumu par Jelgavas pašvaldības izsludinātā iepirkuma par Loka maģistrāles pārbūves rezultātu pieņems līdz 7. jūnijam, aģentūru LETA informēja IUB Juridiskā departamenta vecākais referents jurists Andris Kaņeps.

Izskatot piegādātāju apvienības "Igate KT" sūdzību par iepirkuma rezultātu, IUB lēmis pieprasīt papildu informāciju. Tā no Jelgavas pašvaldības vēlas saņemt būvprojekta kontroltāmi, kā arī iepirkuma komisijas veiktos aprēķinus, piešķirot punktus piegādātāju apvienībai "Igate KT" un personu apvienībai "ReRe Vide-Hydrostatyba" vienā no iepirkumu kritērijiem.

Lietas dalībniekiem papildu informācija, rakstveida paskaidrojumi vai viedokļi IUB jāiesniedz līdz 4. jūnijam.

Jau vēstīts, ka Jelgavas pašvaldības atkārtoti izsludinātajā iepirkumā par Loka maģistrāles pārbūvi piedalījušies kopumā pieci pretendenti, un starpība starp lētāko un dārgāko piedāvājumu sasniedza teju septiņus miljonus eiro. Par uzvarētāju pašvaldība atzinusi personu apvienību "ReRe Vide-Hydrostatyba" ar 17 692 909 eiro piedāvājumu, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas arī bijis lētākais. Savukārt dārgākais piedāvājums bijis AS "A.C.B.", kas ielu solījusi pārbūvēt par 24 618 936 eiro bez PVN.

Sūdzību par iepirkuma rezultātu IUB iesniegusi "Igate KT", kurā apvienojušās vietējā ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" un Lietuvas "Kauno tiltai". Apvienība Loka maģistrāli apņēmusies rekonstruēt par 23 100 100 eiro bez PVN.

Apvienība iepirkumu uzraugam sūdzību iesniegusi, jo uzskata, ka ir ignorētas dažas neatbilstības iepirkuma prasībām un ka pieteikumi ir izvērtēti sasteigti.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava