Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmantota mazāk nekā puse Jelgavas pašvaldības finansējuma kanalizācijas pieslēgšanai mājām 2

Iespēju ar pašvaldības atbalstu pieslēgt centralizēto kanalizācijas sistēmu miteklim Jelgavā izmantojušas 11 mājas, iztērējot mazāk nekā pusi no pašvaldības šim mērķim paredzētā finansējuma, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

2017. gadā pašvaldības atbalsta saņemšanai programmā "Dzīvojamo māju pieslēgšanās centralizētajai kanalizācijas sistēmai" kopumā tika iesniegti 14 pieteikumi – 12 no privātmājām un divi no četru un vairāk dzīvokļu mājām. Pilnībā projektu realizēja un pēc pakalpojuma līguma noslēgšanas ar "Jelgavas ūdeni" līdzfinansējumu saņems 11 mājas, tostarp abas pieteiktās daudzdzīvokļu mājas – Lietuvas šosejā 42/44 un Tērvetes ielā 49.

Centralizētā kanalizācija īpašumos tiek pieslēgta gan rajonos, kur kanalizācija izbūvēta par ES līdzekļiem, gan tur, kur tīkli bijuši jau agrāk. 2017. gadā ar pašvaldības līdzfinansējumu, kas var sasniegt pat 50 procentu no būvdarbu izmaksām, centralizētā kanalizācija pieslēgta privātmājām Parka, Druvu, Vidus ielā, Lietuvas šosejā, Miezītes ceļā, Vecajā ceļā, Nākotnes ielā, Veco Strēlnieku, Zāļu ielā.

Pašvaldība no budžeta līdzekļiem programmai "Dzīvojamo māju pieslēgšanās centralizētajai kanalizācijas sistēmai" 2017. gadā bija paredzējusi 30 000 eiro, no kuriem izmantoti 12 346 eiro. Viena privātmāja varēja saņemt līdzfinansējumu līdz 50 procentiem, bet nepārsniedzot 1000 eiro, savukārt viena četru un vairāk dzīvokļu māja – līdzfinansējumu līdz 50 procentiem, bet kopumā nepārsniedzot 2500 eiro.


Foto: a13.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Esse

Es dzirdēju, ka kopējas izmaksas privātmājiņai iznāk ap 2000. Ja arī ir līdzfinansējums 50%, tad tik un tā atlikusī summa ir graujoša un nevar to pensionāri un viduvējas ģimenes atļauties.

pirms 7 mēnešiem, 2018.01.02 09:57

Janqus

Lētāk ar lāpstu izrakt vai noīrēt pa 80€ mazo ekskavatoru iedot diviem večiem pa 250€ un vienas dienas, vai 5 - 7 st. laikā trubas saliktas...atkarīgs arī cik metri jāliek.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.08 19:41

Jelgava