Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunā Jelgavas tirgus ierīkošanas termiņi pārcelti 7

Lai arī Jelgavas domes vadība droši prezentē jaunā pilsētas tirgus projektu, opozīcija šaubās, vai tirgus pārcelšanā uz plānoto vietu pie dzelzceļa stacijas tiešām rasti nepieciešamie līdzekļi un šis projekts, kura ielu pārbūvē ieguldīts arī ES līdzfinansējums, realizēsies. Ne pirmo reizi projekta īstenošanas termiņi tiek pārcelti uz vēlāku laiku.

Diemžēl “Ziņām” neizdevās intervēt aprīlī ievēlēto SIA “Jelgavas tirgus” jauno valdes locekli SIA “ERA2K TT” īpašnieku Vladimiru Šalajevu. Aprīļa beigās viņš telefona īsziņā atbildēja, ka līdz 13. maijam atrodas komandējumā. Vēlāk intervijas pārcelšanas iemesls bija nepieciešamība apspriesties ar kolēģiem, bet pēc tam V.Šalajevs vairs neatbildēja.

Savukārt Jelgavas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Veinberga atbild, ka SIA “ERA2 KTT” 800 tūkstošu eiro ieguldījums SIA “Jelgavas tirgus” pamatkapitālā pilnībā apmaksāts 2017. gada 21. februārī un ka saistībā ar tā izlietojumu viss ir pietiekami skaidrs un saprotams. Nauda “tiek izmantota jaunā tirgus projekta izstrādei un būvniecībai, par kuras gaitu regulāri pašvaldība saņem informāciju SIA ”Jelgavas tirgus” dalībnieku sapulcēs”.
Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 31. maija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 7

,,,

kā tirgus drīkst atrasties pie dz.sliedēm,Vējoņa biedrs,jūs ,tak,esat zaļais...

pirms gada, 2018.05.31 15:27

,,,

p.s.gribēju teikt:biedri Vējoni...atv.

pirms gada, 2018.05.31 15:29

Jampāzijs no Elejas

Prez.Vājonim ir spēks nokratīt pēdējo pili,neko citu viņš nav spējīgs.

pirms gada, 2018.05.31 17:49

he he

Kamēr 800 štukas neiztērēs , tikmēr tirgus būs kur bijis / Rāviņam tas ir dziļi pie ānusa

pirms gada, 2018.05.31 17:50

Jelgava

Ar šo pārcelšanu tirgus tiks iznīcināts,iespējams,ka tāds ir jūsu patiesais nodoms.Kā var saukties par zaļzemniekiem un vienlaicīgi zemniekiem un mazdārziņu audzētājiem liegt realizēt produkciju un iznīcināt viņu dzīvesveidu.

pirms gada, 2018.05.31 22:28

egle1

Lai nepārceļ, bet tad lai sakārto tirgu, tas ir vienkārši krimināls.

pirms gada, 2018.06.01 10:04

nejelgavniece

Patreizējais Jelgavas tirgus ir vārda tiešākajā nozīmē - KRIMINĀLS!

pirms gada, 2018.06.01 10:33

Jelgava