Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši aicināti pieteikties līderības nodarbībām

Šogad apritējuši desmit gadi, kopš Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) darbojas interešu izglītības programma “Jaunie līderi”, informē ZRKAC pārstāve Alise Gubene. Šajā laika posmā to ir apmeklējuši 77 jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm.

“2018. gada 27. aprīlī notika “Jauno līderu” salidojums. Salidojuma dalībnieki atzina, ka, darbojoties “Jaunajos līderos”, viņi guva pārliecību par sevi, attīstīja saskarsmes prasmes, pārvarēja nedrošību, guva plašāku skatījumu uz apkārt notiekošo. Tāpat viņi atzina, ka “Jaunie līderi” viņiem sniedza iespēju iepazīt skolēnus no citām skolām, veidot kontaktus, smelties ierosmi ideju realizēšanai, izkopt prasmi novērtēt sava darba augļus,” stāsta A.Gubene.

Arī šogad ZRKAC piedāvā jauniešiem “Jauno līderu” nodarbības, kurās varēs attīstīt septiņas līderības prasmes septiņās meistarklasēs: Pirmā iespaida meistarklasē, Pašizziņas meistarklasē, Radošuma meistarklasē, Mērķu meistarklasē, Tehnoloģiju meistarklasē, Vērtību meistarklasē un Drosmes meistarklasē.

Mūsdienu vide ir ļoti dinamiska un jauniešiem ir daudz iespēju, tāpēc šogad nodarbību formāts ir meistarklase, tādējādi sniedzot iespēju izvēlēties sev piemērotāko. Meistarklases notiks katru mēnesi divus otrdienas vakarus no pulksten 16 līdz 18.15. Meistarklases var brīvi izvēlēties, apmeklējot visas, būt iespēja saņemt apliecību par 70 stundu līderības kursu. Ir augstskolas, kuras to novērtē, bet apgūtās prasmes būs noderīgas visu mūžu. Informācijai par katra mēneša aktuālajām meistarklasēm var sekot līdzi www.zrkac.lv un sociālajos tīklos.

Meistarklasēm aicināti pieteikties jaunieši, kuri mācās vispārizglītojošās iestādes 10.–12. klasē vai kādā profesionālās izglītības iestādes kursā. Nodarbības ir bez maksas.

Pirmā iespaida meistarklase notiks jau 9. oktobrī pulksten 16. Pieteikšanās līdz 8. oktobrim, rakstot uz e-pastu liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruņiem 63012163, 29543600.

Pievieno komentāru

Jelgava