Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā diskutēs par klimata pārmaiņu radītajiem riskiem un apkopoto datu izmantošanas iespējām 1

Diskusijā par klimata pārmaiņu radītajiem riskiem un iespējām izmantot Pašvaldības operatīvās informācijas centra (POIC) datus, pielāgojoties Jelgavas klimata pārmaiņām, 9. novembrī pulksten 10 POIC telpās aicināts piedalīties ikviens interesents, informē pasākuma koordinatore Gunta Kalvāne.

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta Klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate KIC) “Pioneers into Practice” programmā tika organizēta klimata speciālistu un interesentu prakse Jelgavā. Tajā tika identificēti iespējamie būtiskākie klimata pārmaiņu radītie riski, kā arī analizētas POIC uzkrāto un plānoto datu izmantošanas iespējas.

Pasākumā tiks prezentēti iegūtie rezultāti, kā arī plānota rosinoša diskusija par rezultātu pielietojamību un perspektīvo attīstību nākotnē, lai laicīgāk un efektīvāk pielāgotos klimata pārmaiņu apdraudējumiem.

Pasākums tiek organizēts “Climate-KIC” programmā “Pioneers into Pratice”. “Pioneers into Practice” ir klimata zināšanu un inovāciju kopienas “Climate-KIC” atbalstīta izglītības un mobilitātes programma profesionāļiem, kurā apvienojas industrijas pārstāvji, mazie uzņēmumi, augstākās izglītības iestādes, zinātnes institūti, valsts un nevalstiskās institūcijas.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava