Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā iestādīti 26 jauni koki 1

Pagājušajā nedēļā vairākās pilsētas vietās iestādīti 26 jauni koki – liepas, egles, kļavas, kā arī eksotisks tulpjukoks –, informē Jelgavas pašvaldība.

Jauni koki Jelgavā tiek stādīti katru gadu, papildinot skvēru un parku stādījumus vai nomainot apstādījumus, kuri dažādu iemeslu dēļ gājuši bojā. Piemēram, Katoļu ielas posmā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai tika iestādītas septiņas Holandes liepas – iepriekš stādītie koki tur neizdzīvoja. Savukārt Lielajā ielā tika nozāģēta liepa, jo kokam bija bojāts stumbrs, tās vietā iestādīta jauna. Skvērā pie autoostas nocirstas divas egles, kas augušas šķībi, ar vainagu uz vienu pusi, to vietā iestādītas jaunas.

Šogad vēl bez septiņām Holandes liepām Katoļu ielā, divām asajām eglēm skvērā pie autoostas un liepām Lielajā ielā iestādīti arī četri trauslie vītoli Pasta salā, trīs sarkanās kļavas pie nama Brīvības bulvārī 1A, asā egle pie Jāņa Čakstes pieminekļa, trīs sarkanās kļavas pie Pilssalas ielas stāvlaukuma un divas lauku kļavas, parastā kļava un Amerikas tulpjukoks – skvērā aiz kultūras nama.

 

Foto: "Pilsētsaimniecība"

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava