Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā izsūtīti 440 paziņojumu par uzņemšanu bērnudārzos 2

Šomēnes Jelgavā sākta Jelgavas pašvaldības pirmskolas izglītības iestāžu grupu komplektācija un vietu piešķiršana pirmskolas izglītības apguvei 2018./2019. mācību gadā.

Uzaicinājums par vietas saņemšanu nosūtīts 440 cilvēkiem, aģentūru LETA informē pašvaldībā.

Kā aģentūru LETA informē Jelgavas pašvaldības pārstāve Ilze Ķuse, nākamajā mācību gadā Jelgavā nodrošinātas 428 vietas vispārējā pirmskolas izglītības programmā un 26 speciālajā pirmskolas izglītības programmā.

Maijā izsūtīti 440 paziņojumu par vietas piešķiršanu bērnudārzos tiem vecākiem, kuru bērni reģistrēti rindā. No piešķirtajām vietām ārpus kārtas atbilstoši likumdošanai ir piešķirta 321 vieta. Jelgavas pašvaldības noteikumi paredz ārpus kārtas vietu piešķirt, piemēram, daudzbērnu ģimenēm.

Tiem, kuri saņēmuši uzaicinājumu, līdz 25. maijam jāizlemj, vai piedāvājums tiks izmantots. Pēc šī termiņa darbs pie grupu komplektācijas tiks turpināts, un brīvās vietas tiks piedāvātas nākamajiem bērniem, kuri gaida uzņemšanu bērnudārzā.

Jelgavas pašvaldības bērnu reģistrā pirmskolas izglītības apguvei pavisam kopā reģistrēti 2458 bērni, kuriem dzīvesvieta ir deklarēta Jelgavas pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Pašlaik Jelgavā darbojas 11 pašvaldības pirmskolas izglītības iestādes, kā arī septiņi privātie bērnudārzi. Kā informē Jelgavas Izglītības pārvalde, šā gada 1. janvārī vietu pašvaldības pirmskolas izglītības iestādē Jelgavā gaidīja 229 bērni, kuri reģistrēti rindā, bet prognozes rāda, ka līdz 1. septembrim šo bērnu skaits varētu palielināties vēl vismaz par 50.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nesaprotu

440-321=119,
vai tad rindai neprioritātes bērnam nevajadzēja pavirzīties par 119 uz priekšu? Mums tieši par vienu vietu esam tuvāk. 2015.gada augustā dzimis (uzreiz pēc dzimšanas iestājies rindā) vietu saņems laikam tikai skolā?

pirms gada, 2018.05.21 13:15

Vecā Vipele

Kā,vai tad aploksnītes ir atceltas???Ir aploksnīte,ir vietiņa dārziņā.Nav aploksnītes,nav vietiņas dārziņā.

pirms gada, 2018.05.21 16:12

Jelgava