Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā jūnijā augušas sērijveida dzīvokļu cenas

Šā gada jūnijā augušas sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā un Salaspilī, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" sērijveida dzīvokļu tirgus apskatā.

Salaspilī dzīvokļu cenas jūnijā palielinājās par 0,5 procentiem, un sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī bija 639 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājušās par 4,7 procentiem. Par spīti dzīvokļu cenu stabilizācijai Rīgā Salaspilī dzīvokļu cenas palielinājās arī jūnijā.

Savukārt Jelgavā dzīvokļu cenas jūnijā palielinājās par 0,2 procentiem, un sērijveida dzīvokļu vidējā cena pakāpusies līdz 497 eiro par kvadrātmetru. Pirmajā pusgadā Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieaugušas par 3,7 procentiem.

Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas jūnijā nav mainījušās, un dzīvokļu vidējā cena saglabājusies 586 eiro par kvadrātmetru. 2017. gadā dzīvokļu cenas kopumā Ogrē pieauga par 17 procentiem, bet kopš šī gada sākuma kopumā – par pieciem procentiem. Ogrē pēdējos divos mēnešos cenu pieaugums ir apstājies.

Arī Kauguros, Jūrmalā, 2018. gada jūnijā sērijveida dzīvokļu cenas nav mainījušās. Dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena bija 564 eiro par kvadrātmetru. 2018. gada pirmajā pusē dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 7,8 procentiem. Dzīvokļu cenas Kauguros, salīdzinot ar citām vietām Rīgā un Rīgas apkārtnē, šogad pieaugušas visstraujāk, teikts apskatā.Pievieno komentāru

Jelgava