Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā noslēgsies labdarības akcija "Ar prieku pretī zināšanām"

Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē (JSIP) šodien noslēgsies labdarības akcija "Ar prieku pretī zināšanām", pasniedzot bērniem skolas gaitām noderīgas lietas, aģentūra LETA uzzināja JSIP.

Augustā JSIP jau vienpadsmito gadu organizēja ikgadējo labdarības akciju "Ar prieku pretī zināšanām", lai nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības.

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri sāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt vienu skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību materiāliem un piederumiem.

Lai īstenotu šo mērķi, JSIP aicināja ziedot jaunas, skolas gaitām noderīgas mantas.

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi ir veikusi ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei bērniem. Šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava