Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā sāks izsniegt nākamā gada ielu tirdzniecības atļaujas

No 15. novembra Jelgavas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" sāks izsniegt atļaujas tirdzniecībai pašvaldības iekārtotajās ielu tirdzniecības vietās nākamajam gadam, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Lai saņemtu atļauju, tirgotājam būs jāiesniedz apliecinājums par to, ka Valsts ieņēmumu dienestā tiek nodrošināta nodokļu un maksājumu reģistrācija. Fiziskām personām, kuras reģistrējušas saimniecisko darbību, iesniegumam jāpievieno saimnieciskās darbības veicēja apliecības kopija, savukārt juridiskām personām – reģistrācijas apliecības kopija, informēja "Pilsētsaimniecībā".

Noformējot atļauju, tirgotājam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī jānomaksā pašvaldības nodeva par ielu tirdzniecību publiskās vietās. Par tirgošanos ar paša ražotu lauksaimniecības produkciju un paša izstrādātiem amatniecības darinājumiem tā ir 0,43 eiro dienā, 2,13 eiro nedēļā vai 7,11 eiro mēnesī. Viena atļauja tiek izsniegta tirgotājam uz vienu konkrētu pašvaldības iekārtotu ielu tirdzniecības vietu.

Atļauju pašvaldības iekārtotajās ielu tirdzniecības vietās var noformēt Jelgavas pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava