Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 5. vidusskolā atklās mazākumtautību izglītības programmu sešgadniekiem

Jelgavas 5. vidusskola turpmāk realizēs mazākumtautību vispārējās pirmsskolas izglītības programmu sešus gadus veciem bērniem, lēmuši pilsētas domes deputāti.

Plānots, ka izglītības programma tiks īstenota no nākamā mācību gada. Pēc domes lēmuma programma vēl jāsaskaņo Izglītības kvalitātes valsts dienestā, un paredzēts, ka aprīlī pašvaldība varēs izsludināt pieteikšanos jaunajai programmai, aģentūru LETA informēja Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

Izglītības iestādē tiks veidota viena sešgadnieku grupa, kurā būs ne vairāk par 20 bērniem. Izglītības pārvaldes vadītāja skaidroja, ka vecāku izvēle apgūt izglītību 5. vidusskolā būs brīvprātīga.

Jaunā programma izveidota tostarp, lai sagatavotos pārejai uz pamatizglītības satura apguvi, sākot no sešu gadu vecuma.

Pašlaik 5. vidusskolā apgūstamas četras mazākumtautības programmas – pamatizglītības, speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem, vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena un vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava