Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas adventistu draudze aicina uz labdarības koncertu

Uz labdarības koncertu, ko dievnamā Svētes ielā 25 sniegs jauktais koris “Cantamus” (mākslinieciskā vadītāja Jeļena Zaķe), 17. novembrī pulksten 17 aicina Jelgavas adventistu draudze.

Draudze dibināta pirms 110 gadiem – 1908. gada 25. oktobrī. Koncerta un jubilejas rīkotāji izvēlējušies moto “110 gadu lūgšanās par Latviju” un saistībā ar Latvijas simtgadi repertuārā iekļāvuši tieši latviešu komponistu garīgo kormūziku.

Jubilejas priekšvakarā draudzes locekļi pašu spēkiem jau atsvaidzinājuši lielo zāli, dievnamu tagad apsilda moderns granulu apkures katls, bet vēl ir daudz darāmā, tādēļ saziedotie līdzekļi paredzēti dievnama tālākai renovācijai.

Dievnams, ko draudze 1934. gadā uzcēla Bisenieka (tagad Svētes) ielā 25, ir vietējas nozīmes kultūras piemineklis. Tieši desmit gadu pēc uzcelšanas tas līdz ar teju visu Jelgavu nodega, bet 1954. gadā tika atjaunots.

Vairāk par pirmo adventistu kristiešu gaitām Jelgavā var lasīt ŠEIT.


Foto: no draudzes albuma

Pievieno komentāru

Jelgava