Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas bērni un jaunieši līdz 7. septembrim aicināti piedalīties zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela” 1

Bērni un jaunieši no piecu līdz 15 gadu vecumam aicināti piedalīties Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldes (SIP) un Jelgavas Latviešu biedrības organizētā zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela”, darbus līdz 7. septembrim iesniedzot SIP.

Konkursa mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz Jelgavas vecpilsētas kvartāla kultūrvēsturisko vērtību caur tēlotājas mākslu, rosinot bērnus un jauniešus iepazīt vecpilsētas kvartālu. Pakārtots mērķis ir sekmēt patriotisko audzināšanu un veicināt lokālpatriotismu un saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

Darbi zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela” līdz 7. septembrim iesniedzami SIP (Skolotāju ielā 8, Jelgavā). Konkursam iesniegtie zīmējumi būs apskatāmi izstādē Vecpilsētas ielas svētkos 15. septembrī.

Pēc visu konkursa darbu saņemšanas tiks pieaicināta žūrija, kas izvērtēs konkursantu sniegumu un atlasīs trīs labākos zīmējumus katrā tēmā. To ir trīs: “Jelgavas vecpilsēta pirms simt gadiem”, “Jelgavas vecpilsēta šodien” un “Jelgavas vecpilsēta pēc simt gadiem”. Veicināšanas balvas saņems visi konkursa dalībnieki.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pol Žuk

Aizvedam savus Bērnus,Mazbērnus pastaigā pa Vecpilsētas ielu,"savdabīgs stūrītis" mūsu pilsētā....

pirms gada, 2018.09.03 09:54

Jelgava