Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz pašvaldības atbalstu

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi projektu konkursa “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” pirmo kārtu. Tas nozīmē, ka biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja pretendēt uz pašvaldības finansējumu dažādu sabiedriski nozīmīgu projektu īstenošanai, informē pašvaldība.

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, kā arī veicināt biedrību un nodibinājumu sadarbību ar pašvaldību.

Uz programmas finansējuma fonda līdzekļiem var pretendēt organizācijas, kuras paredz sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu realizāciju Jelgavā, piemēram, iesaistot ievērojamus vietējos resursus un nodrošinot brīvprātīgo darbu, veicot sabiedrisku objektu būvdarbus, vai remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādi organizāciju darbības nodrošināšanai, ja tās veic sociāli nozīmīgas funkcijas. Tāpat finansējums tiek piešķirts pašvaldības funkciju īstenošanai, ja tās deleģētas organizācijām, administratīvajiem izdevumiem, kas nepieciešami organizāciju darbības nodrošināšanai un mērķprogrammu īstenošanai.

Projekta pieteikumi jāiesniedz Jelgavas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, līdz 23. marta pulksten 14 slēgtā aploksnē. Projekta pieteikums jāsagatavo brīvā formā, ievērojot Jelgavas Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmas nolikumu un izmantojot attiecīgo veidlapu – to var saņemt arī klātienē Jelgavas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā.

Papildu jautājumus interesenti var uzdot pa tālruni 63005535 vai e-pastā ksenija.simonova@dome.jelgava.lv.


Foto: Raitis Puriņš

 

Pievieno komentāru

Jelgava